Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Безпечна зона для видпочінку та життя на Йорданській 1. Крок 2 Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
1142
Безпека

Поліпшення інфраструктури місця, яке в одночас служить і для жильців багатоповерхового будинку як подвір‘я, і для мешканців мікрорайону як зелена зона та багатофункціональна зона відпочинку, і для відвідувачів соціально-значимого об‘єкту інфраструктури району (відділення пошти, стоматологічні лікарні, салони краси, автошкола та інші)

Бюджет
181 500 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Альона
Альона Антонова
Район
Оболонський
Адреса
вул. Йорданська (Гавро), 1, Київ

Опис

Проблема

Громадська територія будинку по вул.Йорданська 1 використовується кримінальними елементами для скоєння правопорушень, а соціально-неблагополучними верствами населення як тимчасові домівки та місця для вживання алкоголю. Неконтрольований автомобільний потік через подвір’я будинку у безпосередній близькості від дитячого майданчику наражає на небезпеку дітей, які у великій кількості відпочивають на майданчиках, а також створює перепони для технічних служб, які обслуговують мешканців будинку (швидкі допомоги, служби рятувальників, тощо). Прибудинкові доріжки використовуються як транзитні до найближчої станції метро, хоча алея із відповідним освітленням та асфальтуванням побудована для цих цілей в декількох метрах від подвір’я - призводить до шаленого неконтрольованого забруднення території.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Вже не перший рік гостро стоїть питання забезпечення подвір’я огорожею, яка в сукупності із іншими заходами безпеки надасть можливість забезпечити і мешканців району, які відвідують цю теріторію, і мешканців будинку які утримують цю територію та розвивають її інфраструктуру за свій рахунок, належний рівень захищеності та комфорту. Кроком 2 пропонуємо завершити огорожу території, яка буде в широкому доступі весь день, матиме відповідні до норм хвіртки та основний прохід в відповідних до плану використання місцях. Територія буде обмежена для доступна посторонніх осіб у нічний час, за виключенням екстрених служб. Це підвищить безпеку дітей на території, збереже майно мешканців будинку, максимально виключить випадки грабежу на території та убереже його від актів вандалізму.

Ключові показники оцінки результату проекту

Територію за адресою вул.Йорданстка 1 щоденно відвідую більш 1000 мешканців району та міста. Спортивний та дітячий майданчик щоденно відвідує порядку 50 молодих сімей мікрорайону.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Територія за адресою вул.Йорданська 1 та соціальна інфраструктура будинку буде в широкому доступі весь день, матиме відповідні до норм хвіртки та основний прохід в відповідних до плану використання місцях. Дітячий та спортивні майданчики будуть у відкритому доступі для мешканців мікрорайону весь день.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує подальшого фінансування після реалізації проекту в цілому

Інформація про співфінансування

ОСББ «Йорданстка-1» бере на себе розвиток інфраструктури та озеленення території

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Можливе підвищення вартості матеріалів та робіт.

Фотографії

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".