Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Благоустрій шкільного подвір’я ліцею «Голосіївський» № 241 міста Києва Реалізований

Доданий
05.03.2019
Номер
1152
Освіта

Благоустрій шкільного подвір’я ліцею «Голосіївський» № 241 міста Києва. Благоустрій шкільного подвір’я ліцею № 241 міста Києва із облаштуванням зон відпочинку та фізичного розвитку учнів з тематичним дизайном. Створення рекреаційного комплексу на подвір’ї ліцею – місце для відпочинку ( в т.ч. на перервах між уроками) на свіжому повітрі учнів ліцею та мешканців мікрорайону з можливістю організації

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 908 885 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Голосіївський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Голосіївська, 12

Опис

Проблема

Ліцей має занедбану прилеглу територію, старе, побите асфальтне покриття. Це викликає занепокоєння батьків щодо життя та здоров’я дітей, адже занедбані об’єкти приваблюють наркоманів, безхатченків та інших асоціальних суб’єктів. Відсутність безпечних і комфортних умов проведення на свіжому повітрі перерв, самопідготовки, зборів учнів та мешканців р-ну.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

1. Відмежувати територію школи: встановити напівсфери для унеможливлення паркування; обмежити вхід на териториторію ліцею сторонніх осіб в нічний час. 2. Створити зони відпочинку та фізичного розвитку: встановити спортивний комплекс для дітей; встановити вуличні тренажери, антивандальні тенісний стіл та 2 столи для гри у шахи/шашки. 3. Встановити лавки. 4. Розбити тематичні газони. 5. Замінити старе асфальтоване покриття.

Ключові показники оцінки результату проекту

Збільшення рівня охоплених дітей фізкультурою та спортом, популяризація здорового способу життя, естетичне виховання дітей.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Більше 1400 учнів ліцею, діти та підлітки, які проживають в районі ліцею.

Бюджетна ефективність проекту

після реалізації не потребує подальшого фінансуваня

Інформація про інноваційність проекту

Реалізація проекту дає змогу використовувати простір для проведення різноманітних заходів, без відриву від навчального процесу

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. узгодження проекту 2. визначення постачальників спорт інвентарю, столів, лавок, покриття для спортивних майданчиків, тротуарної плитки, напівсфер; 3. визначення виконавців робіт з благоустрою, монтажу спортивного інвентаря, озеленення; 4. підготовка території для монтажу спортінвентаря; 5. монтаж спортивного комплексу, тренажерів, столів та лавок, на півсфер, паркану; 6. укладання покриття, тротуарної плитки; 7. тематичне оформлення газонів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Збільшення рівня охоплених дітей фізкультурою та спортом, популяризація здорового способу життя, естетичне виховання дітей.

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".