Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Нове обличчя старій школі Експертиза

Доданий
05.03.2019
Номер
1156
Освіта

Утеплення фасаду школи №236 Голосіївського р-ну з метою покращення умов проведення навчального процесу.

Лідер проекту
Оксана
Оксана Лук'янчук
Бюджет
2 997 576 грн
Розрахунок бюджету
Район
Голосіївський
Адреса
вул. Академіка Заболотного, 144, Київ

Опис

Проблема

Школа збудована у 1961 році і скоро відзначатиме своє 60-річчя. При цьому капітального ремонту у повному обсязі в школі не було від початку заснування. В приміщеннях школи, особливо з початком зниження температури, холодно і діти мерзнуть, а саме коли йдуть по коридорах в їдальню, туалети, спортивний зал. Причиною великих тепловтрат є неутеплений фасад школи. Це призводить до підвищеного рівня захворюваності учнів та педколективу.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Утеплення фасаду допоможе знизити тепловтрати за рахунок раціонального і ефективного використання тепла, підвищити рівень здоров’я дітей та педколективу, покращити естетичний вигляд будівлі школи.

Ключові показники оцінки результату проекту

Утеплення фасаду забезпечить належні умови навчального процесу в школі, покращать енергоефективність будівлі і її естетичний вигляд.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Перш за все, проект орієнтований на учнів школи, щоб в повній мірі реалізувати їхнє право на здобуття освіти в належних умовах; на вчителів, щоб забезпечити їм комфортні умови праці; на батьків, щоб вони були впевнені, що діти перебувають і навчаються в умовах, які відповідають всім санітарно-гігієнічним нормам.

Бюджетна ефективність проекту

За умови якісної реалізації проект не потребуватиме подальшого фінансування з бюджету.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Визначення підрядника. Виконання робіт: Виїзд фахівців для фіксації об'єму робіт; закупівля матеріалів; роботи по утепленню фасаду; вивезення будівельного сміття.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція; підвищення цін виробником.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".