Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Єдиноборства у спеціалізованій школі №23 На реалізації

Доданий
05.03.2019
Номер
1157
Спорт

Створення сприятливих умов в спортивному залі школи №23 для навчально-тренувального процесу. Зокрема для занять вільною боротьбою, секція якої більше 10 років функціонує на базі школи №23.

Бюджет
103 368 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Альберт
Альберт Клишта
Район
Деснянський
Адреса
вул. Путивльська, 35, Київ

Опис

Проблема

Килим (покриття і мати), необхідний для проведення навчально-тренувальних занять з вільної боротьби знаходиться в експлуатації 12 років. На протязі цього часу силами спортивного колективу покриття неодноразово ремонтувалася: клеїли, латали, зашивали. В даний час ремонту не підлягає з огляду на сильний знос. Спортсмени (серед яких чемпіони, призери та учасники чемпіонатів Києва, України і міжнародних змагань) і зовсім юні борці не мають належних умов для якісного тренування.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Придбання та встановлення нового килиму для боротьби (покриття та матів), придбання м’яких гімнастичних матів. Як наслідок - популяризація вільної боротьби і фізичної культури загалом.

Ключові показники оцінки результату проекту

Можливість для всіх учнів школи №23 займатися під час уроків фізичного виховання на сучасному покритті. Створення належних умов для досягнення спортивних результатів юними борцями. Можливість проведення спортивних змагань.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Загальнодоступність проекту полягає в наступному: Під час уроків фізичного виховання зможуть займатися на сучасному покритті - всі учні школи №23. В позашкільний час - вихованці спортивних гуртків, зокрема понад 50 борців. Під час проведення спортивних змагань – спортсмени м.Київа та інших міст.

Бюджетна ефективність проекту

Проект не викликає збільшення видатків бюджету та не потребує подальшого фінансування.

Інформація про інноваційність проекту

У гонитві за інноваціями пам'ятаємо про базові потреби і фундаментальні цінності. Виступаємо за локальне поліпшення спортивної інфраструктури міста для підтримки і розвитку олімпійського виду спорту - вільної боротьби - яка має дуже сильні традиції в Україні.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Закупівля спортивного обладнання та інвентарю. Введення в експлуатацію.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Нестабільність курсу валют і, як наслідок, нестабільність цін.

Фотографії

Файли

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".