Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Встановлення огорожі для школи №221 Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
1169
Освіта

Територія школи не огоджена, тому існує ризик потрапляння на її територію сторонніх осіб, через що неможливе безпечне перебування дітей на вулиці під час ГПД та уроків фізкультури. Встановлення огорожі необхідно також для унеможливлення явищ, що відбуваються зараз: вигул собак, засмічення території, розпиття алкогольних напоїв несвідомими елементами, пошкодження шкільного майна.

Бюджет
1 106 250 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Солом'янський
Адреса
вул. Кудряшова, 12/14, Київ

Опис

Проблема

Батьківська громада школи стурбована тим, що пришкільна територія не огоджена, тому існує ризик потрапляння на територію сторонніх осіб та бродячих тварин, через що неможливе забезпечення безпечного перебування дітей на вулиці під час групи подовженого дня та уроків фізкультури. Також через відсутність огорожі відбуваються такі прикрі явища, як вигул собак, засмічення території, розпиття алкогольних напоїв несвідомими елементами, пошкодження шкільного майна.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для збереження пришкільної ділянки та її повноцінного використання, функціонування безпечної території для уроків фізичної культури та роботи групи подовженого дня пропонуємо встановити огорожу. Необхідно унеможливити доступ сторонніх осіб та бродячих тварин на шкільну територію.

Ключові показники оцінки результату проекту

Створення безпечних та комфортних умов перебування дітей на території школи, попередження проникнення сторонніх осіб та бродячих тварин

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект важливий для учнів школи та жителів мікрорайону. Діти отримають безпечний простір. Також встановлення огорожі покращить рівень благоустрою школи.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування

Інформація про інноваційність проекту

Безпека перебування на пришкільній території

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

немає

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".