Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Громадська станція сортування відходів на Відрадному Реалізований

Доданий
05.03.2019
Номер
1176
Екологія

Перша станція сортування в нашому районі. Всі зможуть приносити вторсировину замість того, щоб викидати її на смітник. Зараз вона діє, але надто локально і потребує реконструкції. Є волонтерська група, що займається підтримкою діяльності, вам залишиться тільки принести відходи і лишити іх в відповідних баках. кошти, виручені від продажу сировини будуть використані на благоустрій нашого району.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
138 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди

Команда проекту

Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
Миколи Василенка вулиця

Опис

Проблема

Головною проблемою є те, що розміщення сміттєвих контейнерів наразі не відповідає санітарним нормам, псує зовнішній вигляд мікрорайону і шкодить людям та довкіллю. Люди не мають можливості сортувати свої побутові відходи, тому що не облаштований майданчик для цього. минулорічні купи листя утворюють стихійні звалища і потребують додаткових витрат кп для вивезення. відсутність урн для сміття та прибирання за домашніми тваринами створює умови засміченості вулиць, примножує роботу двірників (бо легше вибрати сміття з урни, ніж змітати його по вулицях). люди безвідповідально ставляться до довкілля, оскільки на державному рівні на локальних місцях нічого не робиться для його збереження.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановити компостери для збору листя та органічних відходів, облаштувати майданчик для збору сортованих відходів, реконструювати аварійний сміттєзбірник, розмістити на території кілька урн для сміття і для прибирання за домашніми тваринами. Сповістити населення про нові можливості поводження з відходами через оголошення на під,їздах всіх будинків по прилеглій території. Взаємодія комунальних підприємств з ініціативною групою мікрорайону для найбільш ефективного і цільового використання зручностей, що з,являться в результаті реалізації проекту.

Ключові показники оцінки результату проекту

в мікрорайоні має стати охайніше і чистіше, люди звикнуть до правильного поводження з твердими побутовими відходами, сміттєзбірний майданчик буде відповідати державним санітарним нормам, зникнуть стихійні звалища посеред мікрорайону, полегшиться праця двірників під час прибирання.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

в мікрорайоні проживає близько 70 тис людей, приблизно 25 з них користуються групою "Мій Відрадний" в фейсбуці. через групу всім буде сповіщено про громадську сортувальню, також через об,яви буде сповіщено найближчих сусідів. люди стануть дбайливіше ставитись до навколишнього середовища, до своєї оселі (району), однодумці познайомляться і зможуть далі мотивувати людей приймати участь в громадському сортуванні.

Бюджетна ефективність проекту

зменшаться витрати на вивіз сміття і опалого листя

Інформація про інноваційність проекту

компостери для загальногромаського користування - це інновація, такої практики ще не було. а також облаштування цивілізованого майданчику сміттєзбірника та роздільного збору в будинках комунального обслуговування - досі така практика існує тільки в ОСББ та ЖБК.

Інформація про співфінансування

Додаткові витрати, що будуть виникати під час користування обладнанням (каталізуючі суміші для компостерів, пакети для вбирання за тваринами) ініціативна група бере відповідальність покривати з коштів, зібраних під час сортування (фінансові звіти неодмінно мають бути розміщені в групі проекту в фейсбуці). також кп не має витрачати робочу силу на обслуговування сортувальні, це забезпечують ініціативні мешканці району.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

майже всі етапи реалізації проекту не залежать один від одного, окрім того, що сміттєзбірну будівлю необхідно відремонтувати перш, наж облаштовувати майданчик біля неї.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

серед ризиків ввижається вандалізм, але в замотивованій громаді (а робота над цим ведеться вже зараз і буде продовжуватись) майже виключається, тому що кожна людина може вважати себе хазяїном території, де живе і може зупинити зловмисника, якщо помітить його.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент житлово-комунальної інфраструктури ВО КМР (КМДА)

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".