Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Обладнання лабораторії фізіології рухової активності Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1207
Спорт

Проект передбачає обладнання лабораторії фізіології рухової активності в Київському університеті імені Бориса Грінченка для обстеження та надання рекомендацій мешканцям м. Києва, які займаються фізкультурно-оздоровчою діяльністю та спортом. Передбачається проведення спеціальних практичних занять, майстер-класів, практикумів, тренінгів для мешканців Києва.

Бюджет
2 760 840 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Структурний підрозділ КМДА
Департамент освіти і науки
Адреса
вул. Маршала Тимошенка, 13Б, Київ

Опис

Проблема

Необхідність тестування фізичного і функціонального стану осіб, які займаються фізкультурно-оздоровчою діяльністю, та надання рекомендацій щодо поліпшення фізичної підготовленості. Останнім часом у змаганнях з марафону, триатлону та велоспорту беруть участь спортсмени-аматори поряд із спортсменами-професіоналами. Спортсмени-аматори мають менше можливостей отримати спеціалізовану медико-біологічну підтримку фахівців. У спеціалізованих закладах не створене безбар’єрне середовище та необхідні умови для тестування стану людей із особливими потребами в процесі їх занять фізичною культурою та спортом. Необхідні умови створені в Київському університеті імені Бориса Грінченка. Лабораторія фізіології рухової активності може бути базою впровадження інноваційних методів в підготовку спеціалістів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Обладнання лабораторії фізіології рухової активності надасть киянам можливість визначити свій рівень функціональної підготовленості та отримати індивідуальні рекомендації стосовно корекції тренувального процесу, що буде запобігати появі перенапруження та травм. Обладнання лабораторії фізіології рухової активності сприятиме підготовці спеціалістів, які володіють сучасними методиками та принципами контролю стану людей за умов фізичних навантажень. Обладнання лабораторії фізіології рухової активності дозволить створити місця активної популяризації здорового способу життя та розвитку культури контролю свого функціонального стану в процесі фізичної активності та занять спортом. Після реалізації можна використовувати проект для розбудови сучасної навчально-наукової лабораторії.

Ключові показники оцінки результату проекту

Кількість осіб, які пройшли обстеження на створеній експериментальній базі лабораторії та яким було надано індивідуальні рекомендації за рік. Кількість осіб, які пройшли навчання на створеній експериментальній базі за рік. Підвищення ефективності викладання навчальних дисциплін за рахунок створення лабораторії фізіології рухової активності.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Інклюзивність: навчання студентів із особливими потребами та обстеження стану людей із особливими потребами в процесі їх занять фізичною культурою та спортом; Кількість потенційних користувачів проекту: жителі м. Києва та Київської області, спортсмени, які є членами команд м. Києва, збірних команд Києва та національної збірної України з різних видів спорту. Загальнодоступність проекту: загальнодоступний для всіх бажаючих жителів м. Києва.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує додаткового фінансування. Самоокупний: залучення спонсорів або отримання прибутку з проведення досліджень спортсменів

Інформація про інноваційність проекту

У Києві майже не існує спеціалізованих закладів та фітнес-центрів, що обладнані сучасними діагностичними комплексами, де можна безпечно і на професійному рівні оцінити стан людей різного віку, які займаються фізкультурно-оздоровчою діяльністю.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Розробка необхідної технічної документації для придбання діагностичного обладнання згідно певних технічних вимог. 2. . Підготовка приміщення для розміщення обладнання. 3. Налаштування обладнання і початок експлуатації лабораторії

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".