Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ АКТОВОЇ ЗАЛИ ШКОЛИ 271 Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1253
Освіта

Новітні форми навчання потребують створення умов для розвитку творчих здібностей школярів. Проведення якісних виступів, конференцій, концертів, олімпіад та інших освітніх та виховних заходів на сучасному рівні – потребує обладнання актової зали акустичною, звуковою, проекційною технікою.

Бюджет
622 120 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Подільський
Адреса
вул. Мостицька, 16, Київ

Опис

Проблема

В актовій залі СШ №271 відсутнє сценічне обладнання, яке необхідне для проведення творчих (освітніх) заходів на сучасному рівні.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Закупівля та монтаж обладнання (Комплекс: акустична, звукова, проекційна, комутаційна, що підібрано саме під розміри та ) для актової зали СШ №271, в якій навчається 1000 учнів, працює театральний гурток та гурток хорового співу

Ключові показники оцінки результату проекту

Заохочення учнів до участі у культурному житті школи, пошуку власних талантів, розвиток компетентностей та творчих здібностей учнів. Якісне, цікаве та яскраве проведення концертів, олімпіад,, дозвілля, конференцій.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Сучасне оснащення актової зали надасть можливість проведення загальноміських, районних виховних та освітніх заходів саме в актовій залі школи №271. Це сприятиме позитивному іміджу освіти взагалі, школи, та стане предметом гордості школярів та їх батьків.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".