Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Облаштування безпечних майданчиків для збору сміття по проспекту Героїв Сталінграда 14Б Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1263
Комунальне господарство, енергозбереження

Виділення та влаштування майданчиків сміттєвих контейнерів та встановлення пергол (спеціальних конструкцій з огорожі, даху та воріт)

Бюджет
177 042 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Оболонський
Адреса
просп. Героїв Сталінграда, 14Б, Київ

Опис

Проблема

Сміттєві контейнери, які розташовані на прозджій частині біля житлового будинку є незахищеними від зовнішнього впливу, що зумовлює іх хаотичне пересування по терріторії, перешкоджаючи рух автотранспорту мешканців та транзиту.Вплив опадів на відходи, що приводить до утворення неприємного запаху, цвілі та інших негативних наслідків.Порушує забезпечення санітарного та гігієничного благополуччя населення, а також благоустрій прибудинкової территорії. Таким чином, мешканці вимушені знаходитись у неналежних санітарних умовах та забрудненному середовищі.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Облаштувати сміттєві майданчики окремо від проїзджої частини та встановити спеціальні огорожі с дахом (перголи), замаскувати контейнери, з вільним доступом до них, запобігти потраплянню опадів у відходи (щоб уникнути утворення неприємного запаху, цвілі та інших негативних наслідків), та уникнути розповсюдження сміття по прилеглій території.

Ключові показники оцінки результату проекту

Екологічний – зменшення забруднення навколишнього середовища. Соціальний – підвищення рівня комфортних умов та благоустрою для мешканців. Санітарно-гігієнічний - зменшення будь-якого шкідливого впливу та його факторів на здоров'я мешканців.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Потенційні користувачі - близько 1700 мешканців будинку та сусідніх будинків, гості з інших районів міста та України, які користуються проїзджою та пішоходними частинами терріторії для відвідування Оболонської набережної та закладів харчування розташованих поруч.

Бюджетна ефективність проекту

Фінансування проекту є одноразовим і не потребує додаткових витрат з бюджету.

Інформація про співфінансування

Оскільки, Керуючою компанією Оболонського району у 2019 році, заплановано капітальний ремонт прибудинкової терріторії, відповідно, виділення та влаштування сміттевого майданчика під встановлення конструкціїй перголи буде виконано за рахунок та силами Керуючої компаніі Облонського району .

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Моніторинг та дослідження розміщення майданчиків для огорож. 2. Підготовка основи для встановлення огорож (пергол). 3. Проведення тендеру на prozorro.com.ua, заключення договору з переможцем та закупівля огорож (пергол) для сміттєвих контейнерів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризики відсутні

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".