Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Гетьманські дні у сквері на Польовій 56-74. На реалізації

Доданий
06.03.2019
Номер
1290
Громадянське суспільство

В сквері на Польовій 56-74 для дітей проводяться масові свята-змагання з аніматорами та преглядом на великому екрані відеоматеріалів, де в ігровій формі ефективно відбувається зближення членів громади, патріотичне виховання і прививається любов до рідного краю.

Бюджет
77 796 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Солом'янський
Адреса
вул. Вадима Гетьмана (Індустріальна), 46А/2, Київ

Опис

Проблема

В Україні і, зокрема, в мікрорайоні Відрадний 2, проводиться недостатньо заходів для національно - патріотичного виховання дітей .

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується проведення відкритих масових дитячих свят без заорганізованності і примусу за участі всіх бажаючих, як дітей так і батьків. Проведення масових заходів в сквері на Польовій 56-74 показало ефективність таких проектів як для згуртування громади так і для виховання підростаючого покоління в національно-патріотичному дусі та любові до рідного краю.

Ключові показники оцінки результату проекту

До участі в святах залучаться сотні дітей і їх батьків як з прилеглих до скверу на Польовій 56-74 будинків так і з інших територій міста. Як результат - збільшиться число патріотів і зросте любов та повага до рідного краю, до України.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проведення заходів передбачається на загальнодоступному публічному просторі в сквері yа Польовій 56-74 . Участь приймають усі бажаючі (300-400) дітей найбільш сприятливого до навчання і виховання віку.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування з бюджету міста Києва.

Інформація про інноваційність проекту

Єдині в мікрорайоні святкові розважально - виховні заходи забезпечать необхідні параметри виховання дітей та дорослих в сквері на Польовій 56-74.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1.Закупка обладнання та матеріалів. 2. Замовлення послуг та продуктів . 3. Проведення святкових заходів..

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".