Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Комфорт та відпочинок для учнів школи I-III ступенів №233 Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1319
Освіта

Створення комфортних умов при перебуванні всіх учасників навчально - виховного процесу у закладі. Долучення дітей до спілкування з природою, поліпшення фізичного та емоційного стану учнів.

Бюджет
149 586 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Ірина
Ірина Снєтко
Район
Оболонський
Адреса
вул. Йорданська (Гавро), 22А, Київ

Опис

Проблема

Відсутність зручного та комфортного місця для відпочинку учнів (в тому числі учнів з особливими потребами) на території школи під час перерв та в другій половині дня. Створення зони відпочинку та ігрової зони у внутрішньому дворику школи подарує учням можливість проводити навчально-виховний процес на свіжому повітрі та комфортно проводити вільний час.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Придбання елементів дитячого майданчику та спортивних елементів та облаштування внутрішнього двору надасть можливість проводити з комфортом вільний час учням на території школи та сприяти фізичному розвитку.

Ключові показники оцінки результату проекту

Створення умов для всебічного та повноцінного розвитку, навчання та комфортного проведення вільного часу усіх учасників навчально-виховного процесу

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Створення умов для соціальної адаптації та реабілітації учнів з особливими потребами, а також для користування всіх інших учасників навчально-виховного закладу та відвідувачів.

Бюджетна ефективність проекту

Проект не потребує подальшого фінансування.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Здорожчення матеріалів та девальвація національної валюти.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".