Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Дитячий комплекс "Фрегат - Малятко" Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1321
Соціальний захист

Встановлення майданчику на вул. Миколи Закревського,35А дозволить фізично та духовно розвивати дитину в правильному напрямку, без небезпеки завдати йому серйозну фізичну травму. Також це місце, в якому дитина знаходить собі нових друзів, зміцнює дружбу.

Бюджет
427 200 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Любов
Любов Луценко
Район
Деснянський
Адреса
вул. Миколи Закревського, 35А, Київ

Опис

Проблема

Встановлення дитячого майданчику одна з перших необхідностей для підростаючого покоління. Спочатку це місце, в якому дитина знаходить собі нових друзів, зміцнює дружбу, загалом, навчається налагоджувати контакти і визначати своє місце в соціумі. Також дитячий майданчик дозволяє розвивати тіло дитини в правильному напрямку, без небезпеки завдати йому серйозну фізичну травму.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Демонтувати застаріле небезпечне обладнання яке несе в собі певні загрози здоров'ю дітям та батькам. На місці демонтованого встановити новий безпечний, розвиваючий комплекс.

Ключові показники оцінки результату проекту

Надійність конструкції, що зможе забеспечити здоров'я дітей. Позитивні відгуки мешканців та гостей будинку, вдячність батьків дітей.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Загальнодоступний для всіх мешканців Києва

Бюджетна ефективність проекту

Після встановлення дитячого майданчику значно зменшиться потреба закладати кошти на розвиток дитячої інфроструктури мікрорайону

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".