Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Встановлення компостних контейнерів в Оболонському районі. На реалізації

Доданий
06.03.2019
Номер
1331
Комунальне господарство, енергозбереження

Встановленя термокомпостних контейнерів на прибудинких территоріях для збору листя, подрібнених гілок, деревини рослин і трав'янистих решток
квітково-декоративних рослин та скошених газонних трав для приготування компосту з наступним внесенням як добрива в грунт.

Бюджет
73 800 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Оболонський
Адреса
пл. Оболонська (Дружби Народів), 1, Київ

Опис

Проблема

Листя - невід'ємний учасник круговороту речовин в природі. Всі дерева забирають з грунту багато поживних елементів, через це грунт виснажується, а листя, опадаючи і перегниваючи, повертають ці поживні речовини. Тому, якщо кілька років поспіль прибирати листя, то дерева слабшають і починають помирати. На думку експертів, невігластво комунальних служб призвело також до зникнення дощових черв'яків, необхідних для розпушення грунту і напої її киснем - вони якраз харчуються опалим листям. Також в зв'язку з подорожчанням полігонів для збору листя і транспортних витрат відбувається перевитрата бюджетних коштів на утилізацію.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановлення термокомпостерів для листя за адресами: пл. Оболонська 1; пл. Оболонська 3; проспект Г. Сталинграда 14Б; проспект Г. Сталинграда 27А; пр. Оболонский 12А; пр. Оболонский 18А; вул. Г. Дніпра 36Б, вул. Г. Дніпра 38; пр. Оболонський 16В; пр. Г.Сталинграда 49Б.

Ключові показники оцінки результату проекту

Забагачення грунтів компостом як добривом, поліпшення екологічного стану міста, економія коштів на вивіз та утилізацію листя та гілок деревини.и

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Мешканці Облонського району

Бюджетна ефективність проекту

Фінансування проекту є одноразовим і не потребує додаткових витрат з бюджету, збереження коштів мешканців району на комунальних платежах.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Моніторинг та дослідження розміщення майданчиків для контейнерів. 2. Підготовка основи для встановлення 3. Проведення тендеру на prozorro.com.ua, заключення договору з переможцем та закупівля контейнерів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризики відсутні

Фотографії

Експертна оцінка

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".