Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ВЗАЄМОДІЯ: «Якісний звук талановитим дітям у клубі за місцем проживання "Гном"» На реалізації

Доданий
21.02.2019
Номер
135
Освіта

В клубі «Гном» під керівництвом Заслуженого артиста України, співака та композитора Влада Зайцева займаються талановиті діти, які приймають участь та виборюють призові місця в різноманітних конкурсах, концертах, фестивалях районного, міського та всеукраїнського рівня. Обладнання студії та актової зали звуковою технікою дасть змогу підвищити якість навчання вихованців.

Бюджет
178 199 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Дарницький
Адреса
вул. Юрія Пасхаліна (Ілліча), 12, Київ

Опис

Проблема

Відсутність відповідної музичної апаратури, яка необхідна для організації гуртків та проведення культурно-мистецьких заходів . Для озвучування використовується музична апаратура, яка вже багато разів ремонтувалась, технічно застаріла, якість і потужність звуку не відповідає потребам. В гуртках клубів музично- вокального спрямування займається більше 40 дітей та молоді Дарницького району. На жаль, технічне забезпечення дуже застаріле і несправне, а бюджетне фінансування на зміцнення матеріально-технічної бази, а саме придбання обладнання та матеріалів відсутнє. З метою проведення занять на належному рівні, керівники гуртків звертаються з проханням до батьків проносити з дому апаратуру та інше обладнання.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Оновлення звукової техніки сприятиме підвищенню рівня роботи по розвитку талановитої молоді, надасть можливість на високому рівні проводити різноманітні культурно-масові заходи, залучати та розвивати нові таланти серед дітей та молоді Дарницького району Закупівля звукового обладнання для проведення навчання, загальних заходів для мешканців мікрорайону, що в майбутньому дасть можливість виховувати естетично-розвинену, талановиту та креативну молодь.

Ключові показники оцінки результату проекту

Забезпечення повноцінного дозвілля для вихованців студії естрадного сольного співу, ансамблів та хорових колективів клубу шляхом оснащення сучасною та якісною звуковою технікою надасть можливість залучити більшу кількість талановитих дітей до організованого та змістовного дозвілля.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Безкоштовно в гуртках займається більше 30 осіб, всього площа дозволяє займатися більше, ніж 70 дітям

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує додаткового фінансування

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

відсутні

Фотографії

Файли

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".