Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ВЗАЄМОДІЯ: «Обладнання для хореографічного залу в клубі "Зміна" за місцем проживання» На реалізації

Доданий
21.02.2019
Номер
137
Спорт

Достойний творчий і освітній розвиток дітей й підлітків є основою формування активних і свідомих громадян, запорукою зміцнення громадянського суспільства й держави. Мета проекту полягає у забезпеченні належних умов функціонування закладу, створення комфорту перебування тут дітей і підлітків, створення умов для розвитку і підтримки юних талантів

Бюджет
129 720 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Дарницький
Адреса
вул. Ревуцького, 13Б, Київ

Опис

Проблема

Танцювально - хореографічний зал потребує термінового ремонту підлоги, встановлення дзеркал, станків , кондиціонера. Приміщення в якому на сьогоднішній день займаються діти не ремонтувалось декілька десятиліть в зв’язку з відсутністю бюджетного фінансування на відновлення матеріально-технічної бази клубів за місцем проживання мережі Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району міста Києва. Не дивлячись на таку ситуацію вихованці хореографічного гуртка мають високопрофесійну підготовку, беруть участь у концертних програмах та заходах району, конкурсах і займають призові місця. Вихованці хореографічної студії «Триада» на міжнародному фестивалі-конкурсі талантів у Болгарії «Золотий грааль» вибороли звання лауреатів другого ступеня.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонуємо встановити дзеркала, станки для тренування, кондиціонер для провітрювання приміщення, стелаж для костюмів. А головне – здійснити ремонт підлоги.

Ключові показники оцінки результату проекту

Реалізація проекту буде сприяти залученню і розвитку нових талановитих дітей та заохочення педагогів за високі досягнення. Очікуваними результатами реалізації проекту є створення якісної системи надання послуг для змістовного дозвілля дітей та молоді. Це дасть змогу створити умови для творчого розвитку молодого покоління, зміцнити матеріально-технічну базу клубу, збільшити контингент вихованців гуртку

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Залучення більшої кількості дітей на безоплатні гуртки, популяризація здорового способу життя. Проект буде корисним дітям різних вікових категорій.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує додаткового фінансування

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

відсутні

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".