Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості "Сонячний каштанчик" Неможливо реалізувати

Доданий
21.02.2019
Номер
142
Культура, туризм

7-ми денний фестиваль дитячо-юнацької творчості міжнародного рівня, який щорічно проходить в столиці України до Дня Києва на різних сценічних майданчиках, безкоштовний для учасників та глядачів. Сотні талановитих дітей з України та світу з"їжджаються до столиці, щоби разом з її юними жителями дарувати своє національне мистецтво киянам та
об"єднуватися у творчості заради миру в нашій країні.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
3 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку

Опис

Проблема

Столиця немає безкоштовного міжнародного дитячого фестивалю представницького рівня. Центр Київської Русі заслуговує називатися центром світової культури. Відкрити красу нашого міста та неповторну творчу спадщину може мегафестиваль, який збирає сотні талановитих дітей зі всього світу та регіонів України. Практично всі конкурси та фестивалі у нас є платними для учасників. Київ має стати центром фестивального руху Європи, який радо приймає дітей світу і дає шанс талановитій молоді безкоштовно реалізовувати свої здібності.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Києву необхідний якісний міжнародний фестиваль, який став би мистецьким обличчям столиці за принципом CIOFF та IOV. Цей фестиваль має бути традиційним та щорічним. Через відбіркові тури та конкурси рішенням професійних журі мають визначатися переможці, які заслуговують представляти свій колектив, свій регіон чи свою країну на міжнародному форумі талановитих дітей світу. Надважливо, щоби влада брала активну участь у заходах фестивалю, адже об’єднання дитячих сердець в мистецтві, творчості, дітей різних вірувань та національностей навколо ідеї дружби, ідеї миру і любові – це і зовнішня політика нашої держави.

Ключові показники оцінки результату проекту

Кияни познайомляться з десятками культур народів світу, учасники-гості фестивалю відкриють для себе європейську столицю, нашу гостинність. В такий спосіб зростатиме і привабливість нашого міста для іноземних туристів. Українські колективи, і в першу чергу київські матимуть змогу отримати безкоштовні майстер-класи, на одних сценах показати своє національне мистецтво, обмінятися досвідом, контактами, подружитися на фестивалі. Зросте імідж нашого міста як європейської дитячої фестивальної столиці

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Тисячі юних киян безкоштовно стануть учасниками міжнародного творчого форуму, десятки тисяч - глядачами, всі заходи загальнодоступні. Кожен киянин може насолодитися творчістю дітей з різних континентів планети, стати учасником майстер-класів від іноземних гостей, відвідати концерти, конкурси, карнавальні шоу фестивалю. В рамках фестивалю відбудуться благодійні акції в підтримку талановитих дітей з інвалідністю, аукціони, доброчинні заходи для соціально незахищених верств населення.

Бюджетна ефективність проекту

Сума кошторису покриває основні затрати, додаткове фінансування здійснюється за рахунок благодійників та спонсорів

Інформація про інноваційність проекту

Особливість даного проекту - його міжнародний мистецький статус та доступність як для учасників так і для глядачів до всіх заходів. Нові форми творчих зустрічей на природі, майстер-класи від іноземних гостей для киян, єдиний в Україні конкурс трюкачів, безкоштовні конкурси для хореографічних колективів, вечори дружби для іноземних дітей та юних киян. Кожна цивілізована країна має подібний фестиваль.

Інформація про співфінансування

Спонсорами, благодійниками-меценатами здійснюється дофінансування фестивалю, позаяк кожен юний учасник заслуговує на подарунок, на увагу. До проведення фестивалю долучаються фірми, які забезпечують додатково юних киян водою, соками, солодкими подарунками. Активну участь беруть депутати, які через власні фонди надають підтримку дітям з інвалідністю під час проведення благодійних акцій.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Січень-березень - заочний відбір іноземних творчих колективів, в кінці березня відбіркові творчі конкурси, підготовка до проведення фестивалю березень-травень. Сам фестиваль проходить з 28 травня по 3 червня на Дні Києва та Міжнародний день захисту дітей.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Не буде перешкод, якщо буде тісна співпраця і порозуміння з розпорядниками бюджетних коштів

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент культури ВО КМР (КМДА)

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".