Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Освітній коворкінг "Щаслива жінка – заможня родина!" Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1421
Громадянське суспільство

Освітній коворкінг для створення умов трансформації, розвитку та самореалізації жінок-матерів задля забезпечення заможності сімей та суспільства в цілому

Бюджет
973 752 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Лілія
Лілія Кравченко
Структурний підрозділ КМДА
Департамент соціальної політики

Опис

Проблема

БО «БФ «Сфера добра» вирішив створити Освітній коворкінг для жінок-матерів для консультування, соціальної профілактики та соціальної адаптації задля формування заможних родин та заможного суспільства в цілому. Реалізацію цієї програми ми вбачаємо шляхом надання консультаційної, психологічної допомоги жінкам-матерям, які можуть поєднувати самореалізацію з материнством та шляхом своєї особистої трансформації забезпечувати заможність своєї родини і суспільства в цілому та відродження сімейних цінностей.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створити Освітній коворкінг для жінок-матерів для консультування,соц.профілактики та соц.адаптації задля формування заможних родин та заможного сусп-ва в цілому.Адже все у цьому світі починається з жінки,навіть життя.Це будуть просвітницькі центри,мета яких:навчати жінок-матерів правил досягнення заможності;вчити,як підвищувати фін-ву культуру;створювати родиний бізнес та керувати ним;зміцнювати соц-ну і фін-ву спроможність;створювати екологічні стосунки з чоловіком,дітьми,родичами та взагалі з суспільством. Таким чином ми реалізуємо основне завдання програми – створити заможне, фінансово незалежне, щасливе суспільство!Ми працюємо з жінками-матерями та створюємо модель громадянського суспільства,в якому комфортно жити,працювати і творити,- суспільства фізично,соц-но й фін.незалежних люд.

Ключові показники оцінки результату проекту

Кількість жінок, які отримали кваліфіковані консультації та проведених групових занять. Кількість жінок, що отримали дипломи практиків для реалізації в майбутньому своїх бажань та бізнесу. Кількість жінок, які створили самостійний або родинний бізнес. Кількість жінок, які виявили бажання також займатися просвітницькою діяльністю. Моніторинг потреб жінок-матерів, які проживають у м. Києві.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Соціальною ефективністю проекту буде збільшена кількість заможних сімей Києва та ціліспрямованих жінок-матерів в громадянському суспільстві міста,які отримали знання та навички формування заможної родини та суспільства,а також передача цих знань та навичок наступним поколінням.

Бюджетна ефективність проекту

Місто отримує професійно підготовлених майбутніх спеціалістів та бізнесменів,які в подальшому зможуть з найвищою еф

Інформація про інноваційність проекту

Проект реалізується за підтримки ГО «Фонд соціальних інновацій України»

Інформація про співфінансування

Співучасть у проекті беруть ГО «Фонд соціальних інновацій України», Шаховий клуб «Конча-Заспа», ГО «Обійми», Комітет соціального захисту населення ВГО «Спілка громадських організацій України» «Народна рада», ГО «Заможність», Інститут тета-хілінгу (США) (Theta Healing Institute of Knowledge USA) шляхом надання приміщень, експертної, консультаційної, методологічної та освітньої підтримки.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Навчання впродовж місяця: 2 групи жінок-матерів (по 50 осіб в кожній - 5 занять на тиждень. Загальна кількість занять 1 групи – 10 впродовж 2 тижнів ). 2. Навчання впродовж 10 місяців проекту: пройдуть 1000 жінок-матерів (20 груп по 50 осіб)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".