Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

SТЕМ-освіта в НВК «Кияночка» Шевченківського району та в НВК "ДНЗ-ЗНЗ"Інтел" Святошинського району Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1429
Освіта

Придбання обладнання та навчання педагогів для впровадження інноваційних методів навчання в освітньому процесі в НВК «Кияночка» Шевченківського району (м.Київ, вул. Парково-Сирецька, 7А) та в НВК "ДНЗ-ЗНЗ"Інтел" Святошинського району (м.Київ, вулиця Академіка Кіпріанова, 4А) , проведення проектної, дослідницької і експериментальної роботи зі здобувачами освіти на сучасному обладнанні.

Бюджет
677 680 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Світлана
Світлана Тимошенко
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Академіка Кіпріанова, 4А, Київ

Опис

Проблема

Відсутність у НВК «Кияночка» Шевченківського району та в НВК "ДНЗ-ЗНЗ"Інтел" Святошинського району матеріально-технічної бази для ефективного впровадження STEM-напряму в освітньому процесі.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Забезпечення НВК «Кияночка» та НВК "ДНЗ-ЗНЗ"Інтел" потрібним обладнання і навчання педагогів створить умови для розвитку зацікавленості здобувачів освіти до вивчення природничо-математичних наук, технологій і інженерії, проводити проектну і дослідницьку роботу з дітьми.

Ключові показники оцінки результату проекту

STEM – це сучасна освітня програма, яка базується на вивченні науки, технологій, інженерії та математики, а також їх поєднанні та можливостях прикладного застосування у повсякденному житті. Набори та методичні матеріали LEGO® Education дозволяють успішно реалізувати таку програму. Цей проект сприятиме формуванню компетентності здобувачів освіти у природничих науках, технології та інженерії, а також вміння працювати у команді та ведення науково-дослідної діяльності.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект надає дошкільникам та учням початкової школи доступ до STEM-освіти: залучає у проектну діяльність, створює стійкий інтерес до природничо-математичних наук та інженерії, вчить працювати в команді і розвиває критичне мислення.

Бюджетна ефективність проекту

не потребує додатково фінансування

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1) Закупівля обладнання 2) Підготовка приміщення 3) Навчання педагогів 4) Організація роботи освітнього процесу у НВК «Кияночка» Шевченквського району та в НВК "ДНЗ-ЗНЗ"Інтел"Святошиньского району.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

1. Відсутність фінансування або зволікання з фінансуванням 2. Зміна вартості обладнання врахована при формуванні бюджету проекту у розмірі 20% від суми.

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".