Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Послуги денного догляду для дітей з інвалідністю Неможливо реалізувати

Доданий
06.03.2019
Номер
1437
Соціальний захист

Є дітки, які не відвідують жодного освітнього чи спеціалізованого закладу адже вони потребують постійного стороннього догляду. Ці діти весь час знаходяться вдома під наглядом батьків. Проект надасть можливість Денного догляду у відповідності до затвердженого Наказом № 452 від 30.07.2013 Міністерства Соціальної політики для 15 діточок, які мають важку ступінь захворюваності.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
516 060 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Петра Чаадаєва, 3-А

Опис

Проблема

Маючи важкохвору дитину, яка не відвідує спеціалізований заклад і весь час знаходиться вдома, вся родина змушена повністю підлаштовувати своє життя. У мами (чи батька) відсутня можливість працювати, реалізувати себе, вести повноцінне життя. Від постійного перебування в стресовій ситуації у членів родини проявляється депресивний стан, що позначається на відносинах всієї сім’ї. Також для самої дитини корисно отримувати професійний догляд та послуги спеціалістів. На жаль, в м. Києві відсутня розвинена система соціальних послуг денного догляду для сімей, що виховують дітей з тяжкими формами інвалідності.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Організувати кваліфіковані послуги денного догляду для 15 дітей з інвалідністю з тяжкими порушеннями розвитку. Одночасно діти зможуть отримати професійні логопедичні послуги та послуги реабілітолога.

Ключові показники оцінки результату проекту

Проект надасть можливість батькам чи опікунам працювати, реалізувати себе, вести повноцінне життя. Діти зможуть отримати професійний догляд та послуги спеціалістів, адже навіть найменьші успіхи у реабілітації важкохворих дітей є неймовірними успіхами для їх родин.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Цей соціальний проект розрахований на родини, які виховують дітей з інвалідністю з тяжкими порушеннями розвитку, які не відвідують спеціалізовані заклади, перебуваючи весь час вдома. 15 таких діток зможуть отримати послугу професійного догляду під наглядом спеціалістів. Маючи вільний час, дорослі можуть повернутись до повноцінного життя, влаштуватись на роботу і теж бути корисними нашому суспільству.

Бюджетна ефективність проекту

Проект розрахований на 9 місяців і для подальшої реалізації потребує фінансової підтримки.

Інформація про інноваційність проекту

Центр має сенсорне обладнання, тренажери які є ефективним доповненям до традиційної реабілітації і допоможуть зробити денне передування дітей корисним та цікавим.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Організація середовища для забезпечення надання послуг. Підбір спеціалістів та підписання договорів про надання послуг. Підписання договорів з отримувачами послуг. Початок надання послуг. Контроль за наданням якості послуг та дотримання цілей проекту.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент соціальної політики ВО КМР (КМДА)

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".