Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини№7 КНП «ЦПМСД» Печерського району м. Києва Брав участь

Доданий
22.02.2019
Номер
145
Охорона здоров'я

Приміщення амбулаторії №7 розташоване на 1-му поверсі житлового будинку по вул. Заньковецької,3/1, який Наказом Міністерства культури від 07.09.2006 року за №747/0/16-06 визначений пам'яткою архітектури та містобудування. Для усунення протягів та дотримання необхідного температурного режиму перебування пацієнтів та працівників в медичному закладі.

Бюджет
240 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Загальноміський проект
Адреса
вул. Заньковецької, 3/1, Київ

Опис

Проблема

Згідно статті 24 «Утримання та використання пам'яток» Закону України «Про охорону культурної спадщини» користувач зобов'язаний утримувати пам'ятку в належному стані, своєчасно проводити ремонт, захищати від пошкодження. В червні 2018р. було проведено спеціалізованою організацією обстеження приміщень амбулаторії. Необхідно виконати повну заміну дверних та віконних блоків балконів та приміщень. Фізичний знос 80- 90%.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Замінити віконні та дверні балконні блоки з пристроєм укосів. В зв'язку з фізичним зносом 80-90% столярних виробів порушено санітарно-гігієнічні норми медичного закладу та умови перебування пацієнтів і працівників в приміщені.

Ключові показники оцінки результату проекту

Усунення протягів та дотримання необхідного температурного режиму перебування пацієнтів та працівників в медичному закладі.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Усунення протягів та дотримання необхідного температурного режиму перебування пацієнтів та працівників в медичному закладі.

Бюджетна ефективність проекту

Зменшення витрат бюджетних коштів за опалення

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

червень - серпень

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".