Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Капітальний ремонт дитячого ігрового майданчику у дворі будинків по вул.. Велика Васильківська 6 Брав участь

Доданий
12.02.2019
Номер
15
Комунальне господарство, енергозбереження

Забезпечення ігровим майданчиком дітей мікрорайону з метою організації безпечних умов перебування на свіжому повітрі, якісного проведення дозвілля з однолітками та батьками, для зміцнення організму дітей,

Бюджет
267 552 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Єлизавета
Єлизавета Ясієвич
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 6, Київ

Опис

Проблема

У зв'язку з невідповідним станом дитячого майданчика (зламані гойдалки, іржаві ігрові елементи). Для унеможливлення травмування дітей та їх батьків, для забезпечення безпечного та комфортного проведення дозвілля необхідно реконструювати наявний дитячий ігровий майданчик. Майданчик розташований у центрі міста з дуже малою кількістю ігрових та розважальних зон для дітей. Занедбаний стан дитячого майданчика обмежує законне право дітей на гідне дозвілля та відпочинок.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Реконструкція наявного дитячого майданчика, що відкидає проблему пошуку місця для створення нового ігрового простору

Ключові показники оцінки результату проекту

Підвищиться рівень соціального захисту та розвитку дітей. На дитячих ігрових майданчиках діти можуть реалізувати свою фантазію, розвинути фізичні навики і уміння, а так само отримати перший досвід поведінки в колективі через ігри з однолітками. Сучасні матеріали, яскраві фарби, оригінальний дизайн ігрових елементів створюють атмосферу, що спонукає дітей до руху, ігор і самовираження на дитячому ігровому майданчику

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Загальнодоступний дитячий ігровий майданчик являє собою місце реалізації фізичних потреб дитини, місце духовного і інтелектуального контакту, де через ігри відбувається процес пізнання навколишнього світу. Особливо істотне значення дитячі майданчики мають в мікрорайонах великих міст, де діти відірвані від природи. Виникає необхідність створення загальнодоступних майданчиків для всіх соціальних груп дітей, де життя дитини заповнюється ефективним розвитком.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації проекту є потреба у підтримці елементів дитячого ігрового майданчику в належному стані.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".