Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Безпечне життя дітей "BComeSafe Ukraine" Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1626
Безпека

Створення методики дослідження та оцінки безпеки дітей в школах, оголошення рейтингу шкіл після дослідження рівня безпеки. Проведемо обміннайкращими практиками і закордонними школами. Проведення безпекового форума.

Бюджет
300 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Тетяна
Тетяна Галюк
Район
Дарницький

Опис

Проблема

Чиновники з Міносвіти визнали, що за безпеку дітей в школі повну відповідальність ніхто не несе, розповів журналіст Ян Іванишин. Держава сьогодні не фінансує таку окрему посаду, як охоронець, який безпосередньо стежив би за безпекою життя і здоров'ям дітей.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Опрацювання результатів дослідження щодо безпеки школярів, створення рейтингу безпеки шкіл згідно створеної нами методики. Візит 10 осіб директорів шкіл за кордон для ознайомлення з кращими міжнародними практиками щодо безпеки школярів. Проведення форуму "Системи безпеки дітей в закладах освіти" для обміну досвідом.

Ключові показники оцінки результату проекту

Оголошено рейтинг шкіл, проведено візит у закордонні школи. Відбувся безпековий форму з залученням представників інших країн що компетентні у питаннях безпеки, представників силових структур.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Якість життя громади висока, якщо безпека на відповідному рівні. Наш інклюзивний проект буде соцальноефективним.

Бюджетна ефективність проекту

Реалізація даного проекту буде стартом для більшого проекту щодо постійного моніторингу стану безпеки школяріів.

Інформація про інноваційність проекту

Іноваційність даного проекту в тому, що ми використаємо новий підхід у зборі даних щодо безпеки дітей у школах та побудуємо загально міську мережу небайдужих до даної проблеми людей. В подальшому можливе розширення спектру заходів безпеки дітей - не тільки в школі, але і поза школою. Наприклад, по дорозі до гуртків, репетиторів і тд.

Інформація про співфінансування

Наша організація робить в внесок у даний проект власними ресурсами, еквівалент яких складає 114 000,00грн. (деталі у бюджеті).

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Аналіз стану шкіл, проведення крулого столу, оголошення результату рейтингу безпеки шкіл, візит за кордон, проведення форуму, створення стратегії продовження проекту.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

1. Неактивність батьків по заповненню анкет. У цьому випадку замість оплати ФБ у школи, що не заповнюють анкети онлайн, буде відправлено інтерв’юерів для отримання даних. 2. Спротив керівництва шкіл при отриманні даних рейтингування. Будемо проводити особисті зустрічі із залученням активістів та посадовців.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".