Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Дитячий ігровий майданчик для наших діток у "Парку Аврора" Брав участь

Доданий
24.02.2019
Номер
164
Комунальне господарство, енергозбереження

Ігровий майданчик, який знаходиться у парку "Аврора" поблизу вулиць Микитенка 9 - 9б, на данний час знаходиться в аварійному стані та є небезпечним для користування дітками.
Пропоную демонтувати старий ігровий майданчик і побудувати на його території НОВИЙ! Яскравий, зручний, сучасний та безпечний для діток різного віку.

Бюджет
866 004 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Структурний підрозділ КМДА
Дніпровська РДА
Адреса
вул. Івана Микитенка, 9Б, Київ

Опис

Проблема

Дитячий майданчик знаходиться в аварійному стані. Діти можуть травмуватися граючись на ньому. Його частина елемментів зношена, а частина демонтована. Це не дає нашим дітям повноцінно гратися на майданчику.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Повна заміна старого обладнання на нове.

Ключові показники оцінки результату проекту

Забезпечення повноцінного дозвілля дітей різного віку на прогулянці, шляхом оснащення ігрового майданчика сучасним та безпечним обладнанням.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Оновлення обладнання надасть можливість створити оптимальний руховий режим для дітей та сприятиме іх емоційному комфорту, які є запорукою розвитку здорової та щасливої дитини.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Для реалізації проекту потрібно 1 місяць. 1. Демонтаж старого майданчика. 2. Монтаж нового майданчика. 3. Розподілення чистого піску.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".