Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Створення центру порятунку тварин у місті Києві Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1652
Інше

Створення оперативного центру з питань порятунку тварин, який шляхом координації роботи мобільних груп та через фахові усні консультації цілодобово надає невідкладну допомогу та порятунок тваринам, що потрапили в надзвичайні ситуації, зазнають лиха або знаходяться у безпорадному стані, у випадках, коли така допомога (порятунок) неможлива без використання спеціального спорядження.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 280 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
Електротехнічна вулиця, 5А

Опис

Проблема

В місті тварини потрапляють в надзвичайні ситуації: в ДТП, виявляються затиснутими, опиняються на фасадах будівель, деревах, провалюються у колодязі, вентиляційні шахти, під кригу. Дикі тварини, що опинилися в місті, потребують повернення до природи. Ці ситуації створюють загрозу для життя та здоров’я тварин та людей. Власники тварин, небайдужі громадяни не мають достатніх навичок, спорядження та можливості врятувати тварину самостійно та своєчасно. Страждання тварин, що потрапили в надзвичайні ситуації, спричиняють моральні страждання людей, які стали свідками таких ситуацій. Державні та комунальні служби не можуть забезпечити цілодобовий оперативний та належний порятунок тварин, в т.ч. через брак досвіду роботи на висоті або під землею, навичок взаємодії з дикими тваринами.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується на базі Київської міської лікарні ветеринарної медицини створити оперативний Центр з порятунку тварин, який здійснюватиме: прийом заявок від населення про тварин, які потрапили в надзвичайні ситуації, зазнають лиха або знаходяться у безпорадному стані; усне консультування щодо порятунку та допомоги тваринам; координація роботи чергових мобільних груп рятувальників. Діяльність Центру забезпечить: своєчасний та належний порятунок тварин; припинення фізичних страждань тварин та моральних страждань людей; інформування небайдужих щодо шляхів та способів термінової допомоги тваринам у надзвичайних ситуаціях та методів запобігання їх виникнення; переадресація звернень до профільних організацій; залучення та координація експертів у сфері роботи з тваринами.

Ключові показники оцінки результату проекту

Кількість виїздів чергових мобільних груп рятувальників – 1500 шт. Кількість врятованих тварин – 1500 ос.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект є загальнодоступним. Інформація про діяльність Центру буде розповсюджена за допомогою веб-сайту, сторінки у Facebook, шляхом інформування ДСНС та поліції про можливості співпраці, залучення ЗМІ. Користувачами послуг Центру можуть бути власники домашніх тварин, волонтери, зоозахисники, інші фізичні та юридичні особи, які стали свідками страждання тварин, що потрапили в надзвичайні ситуації, зазнають лиха або знаходяться у безпорадному стані.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує подальшого фінансування.

Інформація про інноваційність проекту

На сьогодні в Києві відсутня державна, комунальна чи приватна структура, яка повною мірою може забезпечити порятунок тварин, що потрапили в надзвичайні ситуації, а також консультування населення щодо порятунку та допомоги тваринам.

Інформація про співфінансування

Благодійні пожертви

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Виконання виїздів мобільною групою за хибними викликами або відміна викликів після виїзду групи. Смерть (загибель) тварини до прибуття рятувальників, під час проведення рятувальної операції або госпіталізації.

За проєкт проголосували

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".