Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Кібернація Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1661
Спорт

Кіберспортивний захід для студентів із залученням відомих кіберспортсменів та діячів шоубізнесу з метою поширення інформації щодо професійних можливостей цього всесвітньо актуального напряму, який на даний момент користується колосальним попитом в різних країнах (кіберспортивні змагання на провідних спортивних заходах: Азійські Ігри, Європейські Ігри, в найближчому майбутньому й Олімпійські Ігри),

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
199 950 грн
Розрахунок бюджету

Партнери проекту

Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
Гарматна вулиця, 53

Опис

Проблема

Київ, який є одним з найбільш просунутих міст світу в плані IT і кіберспорту, не встигає донести до майбутніх спеціалістів можливості новітньої професії та власного розвитку.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Провести кіберспортивний захід для студентів із залученням відомих кіберспортсменів, переможців міжнародних турнірів й медіа-зірок. Структура та сценарій заходу розроблені для надання мотивації студентів для подальшого розвитку та інтересу до нових технологій в межах Києва. Окрім того, метою даного заходу є освітня частина, що включає провідні методи кіберспортивної освіти завдяки залученню фахівців кіберспортивних академій, а також інформування про можливе подальше працевлаштування в сфері кіберспорту та методи набуття необхідних для цього навичок. Надалі планується проведення циклу кіберспортивних заходів для проблематичних сегментів населення з метою формування моральної ідентичності серед підростаючого покоління.

Ключові показники оцінки результату проекту

Охоплення інформації про захід в ЗМІ та соціальних мережах складе понад 500 тисяч людей. Даний проект демонструє те, що кіберспорт є невід’ємною частиною всесвітнього спорту, не має жодних обмежень та може залучати всіх бажаючих задля власного фізичного, професійного та психологічного розвитку.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект є мотиваційним інструментом для студентів. Проект демонструє студентам та їхнім родинам, що київська громада за підтримки КМДА прагне зрозуміти їх потреби, створюючи нетривіальні для України можливості та напрями розвитку, актуальні по всьому світу. Окрема увага надається можливості залучення студентів у спортивних заходах, що дає можливість відчути справжні емоції від спортивних досягнень, потрапити у сучасне соціальне коло, зустріти нових друзів та розширити власний кругозір.

Бюджетна ефективність проекту

Потреба в подальшому фінансування відсутня.

Інформація про інноваційність проекту

Проект є інноваційним, але ми маємо суттєвий досвід проведення кіберспортивних турнірів різного масштабу та освітніх програм у галузях кіберспорту та спорту. Також ми маємо експертизу у галузях кіберспорту та спорту, тому що співпрацювали з міжнародними брендами, організаціями та футбольними клубами. Кіберспорт швидко розвивається у світі та Україні, тому для молоді корисно побачити, відчути та зрозуміти перспективи та новітні технології, які вони пов'яжуть з КМДА.

Інформація про співфінансування

Кейтеринг частково буде залучений безкоштовно.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

2. Домовляємося з підрядниками (+2 тижні). 3. Затверджуємо фінальний сценарій заходу (+1 тиждень). 4. Починаються репетиції (+1 тиждень). 5. Монтаж майданчика (+3 дні).

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризики мінімальні, тому що ми маємо великий досвід у проведенні подібних заходів, є експертами у галузі кіберспорту. Також є домовленість про безкоштовне використання майданчика для події.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".