Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ВЗАЄМОДІЯ: «Яскрава столиця» На реалізації

Доданий
24.02.2019
Номер
169
Комунальне господарство, енергозбереження

«ЯСКРАВА СТОЛИЦЯ»–це яскравий дитячий або патріотичний малюнок на стінах вхідних груп (під’їзди) багатоквартирних житлових будинків; дитячих дошкільних навчальних закладів; Шкіл; бойлерні, трансформаторні підстанції та прибудови до житлових будинків; окремі елементи дитячих майданчиків. Ремонтуємо повернхню та професійні художники наносять бажаний мешканцями макет на поверхню об’єкту.

Бюджет
99 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Дарницький

Опис

Проблема

Застарілі стіни коридорів шкіл та садочків, досить згубно впливають на культуру та розвиток нашого майбутнього, а саме діток. Тому дані навчальні заклади потребують естетично-розвиваючі для дітей малюнки, які будуть сприяти загальному розвитку дитини та культурному вихованні. У вище перерахованих мікрорайонах Дарницького району житлові будинки 60-80 років забудови, тому вхідні групи знаходяться в незадовільному стані та зі спливом років мають непривабливий вигляд. Цінність проекту також полягає в тому, що мешканці та гості столиці замість некоректних написів на стінах будинків будуть спостерігати позитивні із певним змістом колоритні картини, тим паче що мешканці ще й можуть долучатися до процесу розфарбування.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Відремонтувати вхідні групи та нанести якомога більше малюнків на поверхні вище вказаних об'єктів. В даному проекті можуть приймати учать як мешканці міста Києва, так і самі автори та кожний охочий, що бажає змінити столицю України. Після того, як будуть придбані всі необхідні матеріали, професійні художники наносить бажаний мешканцями або громадою макет на поверхню, а потім професійні майстри разом з всіма охочими Киянами розфарбовують нешкідливими різнокольоровими фарбами малюнок. Тим самим, даний проект долучає до себе осіб, які готові жити в кращому місті і надалі будуть берегти свій малюнок, приходити до нього та радіти спогадам процесу розфарбовування.

Ключові показники оцінки результату проекту

Долучення до такого виду творчості мешканців та учнів сприяє розвитку у дітей креативності, масштабного мислення, неординарного підходу до вирішення поставленої задачі. Тим самим, даний проект долучає до себе осіб, які готові жити в кращому місті і надалі будуть берегти свій малюнок, приходити до нього та радіти спогадам процесу розфарбовування. Мешканці та гості столиці замість некоректних написів на стінах будинків будуть спостерігати позитивні із певним змістом колоритні картини.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Користуватися результатами реалізації даного проекту будуть мешканці житлових будинків, вихованці садочків та шкіл Дарницького району,

Бюджетна ефективність проекту

Даний проект не потребує подальшого фінансування.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

План заходів для створення витворів мистецтва: 1. Формування адресного переліку об’єктів для створення малюнків. 2. Залучення мешканців до вибору тематики малюнків. 3. Організувати роботу майстрів, професійних художників та дизайнерів. 4. Закупити необхідні матеріали для реалізації даного проекту. 5. Виконання ремонту та підготовка поверхонь для нанесення необхідного малюнку відповідно до адресного переліку об’єктів. 6. Завершальним етапом є нанесення професійними художниками затвердженого малюнку.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

відсутні

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".