Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"Танець єднає Україну" - пошив костюмів Ансамблю танцю "Вітамінчики" Реалізований

Доданий
24.02.2019
Номер
170
Освіта

"Вітамінчики" є авторами патріотично-пізнавального проекту "Танець єднає Україну", мета якого представити країну в танцях її регіонів. Яскрава палітра національного розмаїття потребує доповнення регіонами Гуцулії та Центральної України. Пошиття цих костюмів дозволить показати киянам єдність та красу України в танцях. З цим проектом ансамбль виступатиме перед киянами, по Україні та за кордоном.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
531 432 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Святошинський
Адреса установи/закладу, будинку
Чистяківська вулиця

Опис

Проблема

В час, коли наша країна переживає важкий період становлення і боротьби за свою свободу, надважливо об"єднати всіх українців, всі регіони. Їх красу та неповторнісь чудово передає танець. Він здатний об"єднати схід і захід, південь і північ нашої країни. Особливо важливо пропагувати національну культуру серед дітей та молоді, показуючи яка вона різноманітна і водночас схожа своїм колоритом. Мистецтво може і має єднати всіх українців, не зважаючи на віросповідання та національність. Потрібно гастролювати від школи до школи, від міста до міста і мовою танцю пояснювати, що все це і є неподільна і сильна Україна.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Необхідно створити ескізи костюмів регіонів України та пошити їх. Колективу, який реалізовує цей проект потрібно розробити ескізи Гуцулії та Центральної України і пошити костюми у відповідності етнографії цих регіонів. Надзвичайно важливо вивчити історію цих костюмів, вишивку, деталі костюмів характерні регіону. Для цього потрібно залучати професійних художників-етнографів та професійні фірми, які спеціалізуються на розробці ескізів та пошитті народних українських костюмів.

Ключові показники оцінки результату проекту

Патріотичне виховання дітей через народний танець, створення номерів, пошив костюмів регіонів для проекту "Танець єднає Україну"

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Ансамбль постійно виступає перед киянами з виставами, концертами, реалізовує патріотичні проекти - всі заходи безкоштовні і доступні для кожного киянина. Є ідея створити мистецько-просвітницькі уроки в учбових закладах столиці, 45 хвилин, за які колектив покаже в танці, за допомогою відеотрансляції ландшафтів нашої країни, яка наша земля красива і які багаті регіони на культурну спадщину. Пошиті костюми для танцівників якраз і покажуть цю красу.

Бюджетна ефективність проекту

Танцювальні костюми слугуватимуть роками і щоразу приноситимуть киянам духовну насолоду від народних танців України.

Інформація про інноваційність проекту

Костюми є унікальними для танцювальної палітри українського танцю і доповнять програму проекту "Танець єднає Україну". Нема колективу, який би зібрав у своєму репертуарі танці всіх регіонів України. Є можливість втілити таку мрію і показати глядачам не просто народний танець, а в сукупності з відеорядом та поетичними підводками створити хореографічно-візуальний мистецький твір з 3D ефектом. І в цьому костюми відіграють надважливу роль.

Інформація про співфінансування

дофінансування проекту можливе з коштів благодійників

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Вивчення фольклорного матеріалу, створення ескізів, примірка, пошив костюмів

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

пошив костюмів та взуття чітко відповідно регіональних нюансів народного костюму

Фотографії

Експертна оцінка

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".