Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ВЗАЄМОДІЯ:"Створення лабораторії "Розумний простір" Ю. Пасхаліна, 15" Реалізований

Доданий
24.02.2019
Номер
173
IT (інформаційні технології)

Створення лабораторії «Розумний простір» для організації гурткових занять з дітьми в напрямку STEM освіти, яка зацікавить відвідувачів сучасними інформаційними технологіями, робототехнікою та AVR мікроконтролерами, проектуванням безпілотних авіа-судо-авто-моделей, програмуванням, комп’ютерним моделюванням, штучним інтелектом та архітектурою «розумного» помешкання і простору.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
328 566 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Юлія
Юлія Ярмоленко
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Юрія Пасхаліна (Ілліча, 15

Опис

Проблема

Інформаційні технології займають велику роль у сучасному житті, але висока вартість навчання в сфері ІТ технологій звужує коло дітей, які можуть отримати ці знання. Реалізація даного проекта дозволить долучити більшу кількість дітей до набуття навичок проектування, конструювання та виготовлення пристроїв із застосуванням Систем Автоматизованого Проектування (САПр)

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Придбання необхідного комплекту обладнання для організації роботи лабораторії.

Ключові показники оцінки результату проекту

Зацікавити та долучити більшу кількість дітей віком від 7 до 18 років до інформаційних технологій, винахідництва, інженерії, конструкторської діяльності. Забезпечити організацію змістовного дозвілля дітей, свідомий вибір майбутньої професії, створення альтернативи комп’ютерної та ігрової залежності.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Заняття і викладання буде проводитись фахівцями Центру технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району м. Києва безкоштовно.

Бюджетна ефективність проекту

Даний проект не потребує подальшого фінансування.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

відсутні

Експертна оцінка

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".