Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Придбання обладнання кінотеатру під відкритим небом "СінемаПарк на Подолі" Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1756
Публічний простір

Відновлення кінотеатру під відкритим небом ("СінемаПарк на Вітряних") на території парку. З травня по жовтень по суботах будуть проводитись безкоштовні покази кінофільмів соціального спрямування з ігровою зоною та розвагами для дітей, підлітків, молоді і родин Подільського району та мешканців Києва

Бюджет
339 705 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Подільський
Адреса
вул. Вітряні Гори, 6Б, Київ

Опис

Проблема

Відсутність у вільному доступі на Вітряних горах безкоштовних зон для сімейного відпочинку, для якісного дозвілля і безпечного проведення часу підлітками.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

На території парку по вул. Вітряні гори раніше існував літній кінотеатр, тому можемо зробити висновки, що проект «СінемаПарк» - яскрава альтернатива, яка передбачає сучасне європейське спілкування та розвиток життєвих та соціальних компетентностей, формування духовних та культурних цінностей, на які націлене сьогоднішнє українське суспільство.

Ключові показники оцінки результату проекту

Результатом реалізації проекту є збільшення рівня охоплення дітей - активними іграми, сімей - культурним проведенням часу

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Безоплатний та загальнодоступний ігровий майданчик та культурне дозвілля (близько 400 чоловік за 1 день відвідування)

Бюджетна ефективність проекту

проект після реалізації не потребує додаткового фінансування

Інформація про інноваційність проекту

Сама ідея створення літніх кінотеатрів не нова. Ця ідея існувала навіть в період Радянського союзу і користувалась значною популярністю у молоді. А в сучасній Україні кінотеатри під відкритим небом формуються за західним зразком, набуваючи зростаючу популярність і користуються підвищеним попитом. В конкурентній боротьбі за глядача вони неодноразово отримують перемогу, зважаючи на інноваційність та змістовність відпочинку і різноманітність послуг.

Інформація про співфінансування

немає

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

січень-травень 2020

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

збільшення вартості матеріалів та обладнання

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".