Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Фестиваль "BANDURA FUSION" Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1767
Культура, туризм

Популяризація бандурного мистецтва, усвідомлення вагомості музичної культури та посилення інтересу до бандурної практики. Утвердження патріотичних цінностей, переконань і поваги до своєї країни, українського народу, його культури, звичаї та традицій.

Бюджет
379 104 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Подільський
Адреса
вул. Межигірська, 2, Київ

Опис

Проблема

Відсутність подібного заходу, який би об’єднував юних бандуристів на території міста Києва, метою якого є підтримка юних бандуристів, формування у майбутнього покоління високої музичної культури, сприяння національно – патріотичному розвитку особистості. Показ бандури, як музичного інструменти у різних жанрах.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення одноденного фестивалю зі залученням дітей (бандуристів – інструменталістів; бандуристів – вокалістів) у трьох вікових категоріях з 6 років до 18 років. На Фестивалі працюють три музичні сцени. Для учасників Фестивалю проводяться майстер – класи, тематичні виставки, продаж спеціалізованої навчальної літератури. Даний захід спрямований на розвиток української національної культури, популяризації та презентації кращих зразків української пісні, підтримки та пропаганди бандурного мистецтва серед учнів позашкільних навчальних закладів та молоді, виявлення нових творчих колективів та окремих виконавців.

Ключові показники оцінки результату проекту

Кількість учасників, які подадуть заявки на участь у Фестивалі.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Участь учасників у Фестивалі є безкоштовною та об’єднує в місті Києві юних бандуристів зі всіх регіонів України.

Бюджетна ефективність проекту

Потребує фінансування з місцевого бюджету в розмірі - 359 000 грн.

Інформація про інноваційність проекту

Даний Фестиваль буде слугувати щорічним з’їздом для обдарованої молоді, що займається грою на бандурі. Особливою значення буде приділятися збереженню та вивченню, відродженню духовної спадщини, знайомство з класичною, сучасною та аматорською музикою засобами гри на національному інструменті – бандура. Оскільки, бандура – це інструмент, який допомагає пізнати духовне життя, художнє пізнання світу, усвідомлення самобутності, цінність та значущість національної культури.

Інформація про співфінансування

Проводяться переговори з меценатами та благодійними організаціями.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Відбір учасників травень – серпень 2019 року. Організаційні заходи з проведення Фестивалю травень – вересень 2019 року. Фестиваль - жовтнь 2019 року.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризик свідомого чи змушеного невиконання учасниками своїх зобов'язань у межах проектної діяльності, що може зумовлюватись їхнім непрофесіоналізмом, хитким фінансовим станом тощо; ризик перевищення кошторисної вартості проекту; виробничий ризик, пов'язаний з можливістю виникнення перебоїв у виробничому процесі; ризик форс-мажор; ефективне планування і проектування з урахуванням змін умов реалізації проекту та ін. заходи зможуть знизити проектні ризики і допомогти його успішній реалізації.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".