Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Медіаміст ЦДЮТ Солом'янського р-ну Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1771
Освіта

Спільний проект Центра дитячої та юнацької творчості щодо технічного оновлення кабінетів комп'ютерного та кіно-гуртків для ефективного впровадження інноваційних освітніх технологій : медіаосвіта, створення медіаконтенту, проведення онлайн IT-змагань, 3D-технології, тощо.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 442 186 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Олександр
Олександр Громовий
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Героїв Севастополя, 35

Опис

Проблема

Слабка взаємодія спеціалізованих комп'ютерних та медіа-гуртків Центра дитячої та юнацької творчості Солом'янського району з спеціалізованими IT школами району. У зв'язку з цим, програми і окремі заняття, розроблені педагогами ЦДЮТ Солом'янського району, є недоступними для більшості учнів шкіл району.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Дооснащення гуртків ЦДЮТ Солом'янського району технічними і комп'ютерними засобами для більш ефективної роботи, а також технічними засобами для проведення відеоконференцій, дистанційних занять, медіаосвіти тощо.

Ключові показники оцінки результату проекту

- кількість онлайн-конференцій за участі ЦДЮТ та спеціалізованих шкіл Солом’янського району; - кількість онлайн змагань з IT, проведених серед навчальних закладів Солом'янського р-ну; - кількість учнів Солом’янського району, які взяли участь в онлайн змаганнях. - кількість учнів Солом'янського району, які засвоїли програму з медіаосвіти ЦДЮТ;

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Реалізація проекту забезпечить доступність знань з IT та медіа для школярів Солом’янського р-ну, наблизить умови навчання до сучасних стандартів. Кожен учень може вільно і безкоштовно навчатися в гуртках ЦДЮТ.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує подальшого фінансування.

Інформація про інноваційність проекту

Медіаосвіта є одним з головних трендів розвитку сучасної європейської освіти. Реалізація проекту забезпечить ріст медійної грамотності у молодого покоління.

Інформація про співфінансування

-

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

до 30 грудня 2019 р. підготувати тендерну документацію; до 01 квітня 2020 р. закупити необхідне обладнання; до 01 липня 2020 р. завершити монтаж обладнання та налаштування систем; з 1 вересня 2020 р. розпочати медіаосвітній процес.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

якість Інтернет-зв'язку в школах, підтримка ініціативи впровадження інноваційних освітніх технологій керівництвом шкіл району

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".