Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Інформаційно-правові тренінги «Антишахрайство» Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1860
Безпека

Проведення інформаційно-правових тренінгів «Антишахрайство» для відповідних підрозділів районних у місті Києві державних адміністрацій, які працюють з населенням.
Шахрайство - один з найскладніших у викритті видів злочину проти власності, тому максимальна інформованість населення щодо схем, засобів та способів шахрайських дій може сприяти у запобіганні скоєння злочинів у цій сфері.

Бюджет
396 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Денис
Денис Осмоловський
Район
Загальноміський проект
Адреса
вул. Хрещатик, 50Б, Київ

Опис

Проблема

У 2018 році в місті Києві було зареєстровано понад 15 тис. заяв про факти шахрайства і лише 630 кримінальних проваджень по цих заявах направлено до суду. Шахрайство - один з найскладніших у викритті видів злочину проти власності.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення інформаційно-правових тренінгів, які підготовлено і які будуть проводитись спеціалістами, що мають значний досвід правоохоронної та правозахисної діяльності на підставі інформації та прикладів отриманих з органів Національної поліції, прокуратури, суду. Максимальна інформованість населення щодо схем, засобів та способів шахрайських дій може сприяти у запобіганні скоєння злочинів у цій сфері. Обов’язковою умовою забезпечення ефективності цих процесів є максимальне залучення до інформування громадян державних органів (державних адміністрацій) які працюють з населенням, особливо з літніми людьми (пенсіонерами), а саме органів соціального захисту, пенсійного забезпечення, освіти, молоді та спорту, у справах дітей та сім’ї, соціальних служб, центрів надання адміністративних послуг.

Ключові показники оцінки результату проекту

Зменшення кількості фактів про вчинення шахрайських дій (використовується статистична інформація Національної поліції України, ГУ НП у м. Києві). Збільшення кількості кримінальних проваджень направлених до суду. Збільшення результатів розгляду справ у судах.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Працівники територіальних органів, які працюють з населенням отримають практичну інформацію про запобігання шахрайським діям. В свою чергу громадяни будуть проінформовані про можливі ризики шахрайства та їх запобіганню при взаємодії з органами державної влади.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Підготовка та друк інформаційних матеріалів. Проведення 30 тренінгів на протязі п’яти місяців у десяти районних адміністраціях, для керівників (працівників) РДА та структурних підрозділів, які працюють з населенням, комунальних підприємств. Із залученням населення та працівників Нацполіції. Під час тренінгів відбувається роздача інформаційних матеріалів. Протягом реалізації проекту буде створено інформаційний відеоролік «Антишахрайство», буде здійснено розміщення інформаційних матеріалів та відеороліку в соц. мережах, каналі YouТube, на муніципальному каналі.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".