Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Модернізація дитячого майданчика, для активного та безпечного відпочинку дітей. Брав участь

Доданий
25.02.2019
Номер
189
Комунальне господарство, енергозбереження

Передбачається заміна дитячого майданчика, стан якого наразі незадовільний, на новий сучасний. Сучасні елементи запобігають травмуванню малечі, наявність огорожі контролює доступ для вигулу тварин та безпеці дітей. Все це посприяє активному та безпечному відпочинку дітей.

Бюджет
247 269 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Солом'янський
Адреса
вул. Миколи Василенка, 11А, Київ

Опис

Проблема

Незадовільний стан дитячого майданчика може призвести до травмування дітей. Відсутність належної огорожі навколо дитячого майданчика призводить до забруднення пісочниці котячими екскрементами та псування ігрових елементів несвідомими громадянами.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановити новий сучасний майданчики, який буде розрахований на різні вікові категорії дітей не тільки нашого двору, але й сусідніх, забезпечить їм приємне та безпечне дозвілля. Матеріали, з яких буде виготовлене дитяче ігрове обладнання мають бути екологічно чистим, відповідати нормам безпеки та мати відповідні сертифікати.

Ключові показники оцінки результату проекту

Підвищиться рівень фізичного на інтелектуального розвитку дітей, безпека дітей.. Збереження елементів дитячого майданчику від вандалізму та забруднення.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Діти дошкільного та шкільного віку зможуть користуватися майданчиком, що забезпечить їм якісно проводити дозвілля.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує подальшого фінансування.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Демонтувати деяких старих елементів; 2. Підготовка території для встановлення відповідного обладнання; 3. Закупівля усіх елементів для майданчика; 4. Підготовчі роботи; 5. Встановлення обладнання; 6. Облаштування огорожі дитячого майданчика; 7. Перевірка якості обладнання.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Збільшення вартості матеріалів

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".