Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Інформаційна наліпка "Звільни смугу" Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1941
Дороги, транспорт

Сьогодні у Києві є 22 виділені смуги для руху громадського транспорту, однак вони не працюють. В години пік громадський транспорт відстає від графіку руху, а служби екстреної допомоги стоять у заторах. Інформаційна наліпка на автобуси та тролейбуси направлена на водіїв, які в супереч правил дорожнього руху використовують автобусні смууги та створюють на смугах затор.

Бюджет
150 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Структурний підрозділ КМДА
Департамент транспортної інфраструктури

Опис

Проблема

В Києві виділено 22 смуги для безперешкодного проїзду громадського трнапсорту. Такі смуги мають слугувати коридором для автобусів і тролейбусів, особливо в години пік. Через порушників правил дорожнього руху та слабку обізнаність водіїв на смуги заїжджають для об'їзду заторів та паркують авто. Важливим моментом є те, що виділеними смугами можуть користуватися екстрені служби, що значно скорочує час швидкої, пожежної і поліції в дорозі на виклик.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Інформування водіїв про наслідки заїзду на смуги громадського транспорту,

Ключові показники оцінки результату проекту

автомобілісти обізнані про штраф і не заїжджають на смуги громадського транспорту

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Підвищення привабливості наземного громадського транспорту для пасажирів; дотримання графіку руху та зменшення витрат комунального підприємства "Київпастранс" на паливо; мотивація для власників авто скористатись громадським транспортом а не особистим автомобілем за рахунок скорочення часу в дорозі та зменшення вартості подорожі.

Бюджетна ефективність проекту

подальше збільшення кількості користувачів наземного громадського транспорту

Інформація про співфінансування

Громадська організація "Центр екологічних ініціатив "Екодія" забезпечує подальше редагування макетів наліпок

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1) прийняття проекту; 2) відбір машин рухомого складу, на які можна встановити наліпки; 3) замовлення наліпок на рухомий склад; 4) встановлення наліпок

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".