Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Мультімедійне обладнання для дітей позбавлених батьківського піклування "Щасливе дитинство!" Реалізований

Доданий
06.03.2019
Номер
1952
Соціальний захист

Отримання для забезпечення навчально-виховного процесу у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей м.Києва необхідного музичного та навчального обладнання, що буде важливою подією в житті Центру у якому виховуються діти, позбавленні батьківського піклування. Це дасть змогу удосконалити процесс виховання діток та дасть можливість більш якісно проводити навчальні заняття та вільний час.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
103 615 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Володимира Маяковського, 28В

Опис

Проблема

Відсутність необхідного якісного мультімедійного обладнання у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей №1 м.Києва, що унеможливлює проведення якісних занятть для дітей, вихованців Центру реабілітації

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Звукове, музичне та мультімедійне обладнання дасть змогу якісно проводити навчання вільний час дітей, які позбавленні батьківського піклування.

Ключові показники оцінки результату проекту

Забезпечення повноцінного навчання та дозвілля для близько 100 дітей, які позбавленні батьківського піклування, шляхом оснащення актової зали Центру сучасним мультімедійним обладнанням.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Звукове, музичне та мультімедійне обладнання надасть можливість проводити для дітей різноманітні культурно-масові заходи, навчальні заннятя, психологічні, корекційно-розвиткові заняття.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребує додаткового фінансування.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Служба у справах дітей та сім'ї ВО КМР (КМДА)

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".