Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

LEGO Duplo у ДНЗ №16 На реалізації

Доданий
06.03.2019
Номер
1977
Освіта

З офіційних джерел: “Набори LEGO DUPLO дозволяють створити будь-яку модель, яка виникає в уяві дитини чи дорослої людини – від рослин та тварин до меблів, будинків і транспорту. Набори LEGO DUPLO – це втілення мрії дітей, яким цікаво відтворювати різноманітні моделі навколишнього середовища. Перевагою наборів є велика палітра кольорів та безліч фігурок і додаткових елементів.

Бюджет
52 200 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Подільський
Адреса
Андріївський узвіз, 4/26, Подільський район, Київ

Опис

Проблема

Сучасні діти потрапляючи у садок у більшості стикаються із проблемою адаптації до нових умов, гра – це засіб зробити адаптацію більш швидкою та не такою болючою. Спільна гра підвищує рівень соціалізації дитини. Яскраві рішення ЛЕГО можна використовувати не тільки для гри, але й для навчання.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Навчання з наборами LEGO DUPLO спонукає до розвитку таких навичок: • уміння емоційно висловлювати свої думки; • робота в колективі; • формування спільних ідей; • прояв фантазії та уяви” Під даною заявою підпишуться батьки кожної дитини. Саме тому ми хочем надати доступ дітям до даного інструменту розвитку особистості

Ключові показники оцінки результату проекту

Новий рівень навчально-виховного процесу в ДНЗ району

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект сприятиме модернізації процесу адаптації дитини у колективі.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребую подальшого фінансування

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".