Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"Чистий район - Чисте місто" - утилізація відходів у Деснянський районі Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1982
Екологія

95% відходів в Україні вивозяться на звалища або спалюються, забруднюючи навколишнє середовище. В той час як Германія, Швейцарія майже 90% сміття переробляють та отримують додаткове джерело енергії. Що нам заважає робити так само? Невже наша лінь сильніша за бажання жити в чистоті і буди здоровими?!

Бюджет
500 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Деснянський

Опис

Проблема

Щорічно в країні утворюється більше 35 мільйонів тонн тільки твердих побутових відходів (ТПВ), що на 20-40% складаються з паперу, 4-5% текстилю, 2-5% металобрухту, 2-3% деревини, 1-5% полімерних матеріалів, а також харчових та інших відходів. Звалищами зайнято більше 7% території нашої країни. Переважна їх більшість працює в режимі перевантаження. Всі полігони є джерелом інтенсивного забруднення атмосфери та підземних вод.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Змішані відходи - це сміття. А роздільно зібрані - це ресурси. 80% відходів можна переробляти при роздільному зборі сміття (практика країн Євросоюзу). Європа, в розпорядженні якої не так багато площі, як в Україні, вирішує це питання з 1990 року, і вельми успішно: Німеччина - сортування відходів з 1990 року, Швейцарія - сортування відходів з 2000 року.

Ключові показники оцінки результату проекту

1. Очищення навколишнього середовища від бруду 2.Отримання нових, низких за собівартістю джерел енергії (в Києві працює тільки 1 завод по переробці відходів "Енергія", який зігріває один з найбільш густонаселенних районів міста - Харківський) - економія! 3.Привчаючи наш народ до дбайливого ставлення до своєї землі і екології , ми демонструємо Європі свою готовність інтегруватися з нею. Хто відмовиться від дружби з країною, яка прагне стати цивілізованною?!

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Почнемо з мешканців одного району, про результати будемо звітувати у соц.мережах, по радіо, в новинах, - нехай жителі всієї столиці замисляться. Потім потрібно будет проводити навчальну роботу з усіма киянами, а далі - з усіма українцями.

Бюджетна ефективність проекту

Проект не потребує подальшого фінансування

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1) Навч.буклети (див.мал) 2) Спец.пакети 3) Різнокол. баки (Корич. - органіка Сині - папір Зел. - скло . Жовті - метал, пластик,Чорні - решта). 4) Вивіз сорт. насел.відходів 5) Перебудова звалищ в склади (див.мал) 6) Контроль збоку Поліції ,ЖЕКу.7) роз’ясн. роб. серед населення 8) Промо-комп. в ЗМІ та соц.мер. 9) Листівки на кожному під’їзді 10) Привчання дітей зі школ та дит.садків. 11) залучення інвесторів для побудови заводів, закупівля суч. техніки

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Низький рівень свідомості наших громадян

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".