Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Новітнє обладнання для кабінетів іноземной мови ШКОЛИ №225 Реалізований

Доданий
06.03.2019
Номер
1996
Освіта

Для підвищення ефективності освітнього процесу, мотивації учнів до вивчення іноземних мов, освоєння навичок аудіювання та подолання мовного бар'єру необхідно забезпечити кабінети сучасною технікою.

Сучасне оснащення кабінетів іноземної мови допоможе учням оволодіти актуальними знаннями і навичками на належному рівні і зробить здобуту освіту конкурентноспроможною.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
335 502 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Ілона
Ілона Саєнко
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Оболонський, 9Б

Опис

Проблема

Наразі питання володіння англійською мовою є вкрай важливим для кожного. Новітнє обладнання 5 кабінетів іноземної мови школи 225 дозволить значно підвищити ефективність освітнього процесу та забезпечити високу мотивацію учнів до вивчення іноземних мов. Даний проект допоможе всім учням школи оволодіти актуальними знаннями та навичками, необхідними в сучасному світі: освоїти навички аудіювання, розвинути навички вільного спілкування, позбавитися мовного бар’єру.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Оснащити 5 кабінетів іноземних мов мультимедійними проекторами; екранами; комп’ютерами вчителів зі спеціалізованим програмовим забезпеченням; вай-фай роутерами для забезпечення мережевої роботи системи; акустичними системами; інформаційними стендами та навчальними таблицями. Оснащити один з кабінетів одномісними учнівськими комплектами. Сучасне обладнання кабінетів дозволить школярам тренувати вимову і дикцію, практикуватися у аудіюванні, надасть можливість виконувати завдання в групах, парах або індивідуально з урахуванням індивідуальних потреб учня. Оновлення кабінетів іноземної мови надасть можливість зробити освітній процес ефективним та цікавим.

Ключові показники оцінки результату проекту

Підвищення зацікавленості учнів до філологічних спеціальностей і мотивація учнів всіх ступенів до вивчення іноземних мов.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Даний проект розрахований для учнів школи № 225 та безпосередньо педагогічного складу навчального закладу

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації проект не потребує подальшого фінансування

Експертна оцінка

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".