Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Створення багатофункціональної спортивної площадки (1 етап, футбольне поле) Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
2033
Спорт

Мікрорайон Позняки 4, молодий густо заселений мікрорайон у якому відсутні спортивні майданчики для розвитку дітей та підлітків. Проект передбачає створення багатофункціональної спортивної площадки. Першим етапом проекту передбенно створення СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА ДЛЯ ГРИ В ФУТБОЛ - ФУТБОЛЬНОГО ПОЛЯ З ПОКРИТТЯМ ІЗ ШТУЧНОЇ ТРАВИ та влаштування панельної огорожі.

Бюджет
1 730 655 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Дарницький
Адреса
вул. Олени Пчілки, 2, Київ

Опис

Проблема

Упродовж останніх років однією з найбільш актуальних соціально-педагогічних проблем є ставлення підлітків до занять фізичною культурою й спортом. Численні дослідження вказують на те, що фізична діяльність не є для підлітків необхідністю. Причина цього – різке зростання технічного прогресу, особливості сучасних умов життя, збільшення навчального навантаження, інтенсивне зростання обсягів інформації, а також недостатній рівень інформації про здоровий спосіб життя та стан особистого здоров’я. Враховуючи зазначенне серед підлітків росте залежність до ігроманії та іншим шкідливим звичкам.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення багатофункціональної спортивної площадки на поліурітановій основі (футбол, волейбол, баскетбол +тренажери+ мультифітнес обладнання) сприятиме підвищенню рівня фізичної культури населення, зміцненню здоров′я майбутнього покоління та вирішенню проблеми незайнятості дітей, підлітків та молоді.

Ключові показники оцінки результату проекту

Організм, що швидко росте, потребує рухливості, тож всидіти за підручниками особливо складно. Тому заняття спортом у цьому віці важливі для підтримки тонусу – і не лише м’язового. Чергування фізичних та інтелектуальних вправ допомагає впоратися з потребами організму і вимогами шкільної програми водноча, спонукати до здорового способу життя та організації дозвілля дітей та молоді.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

З урахування щильності будівництва та відсутності спортивних майданчиків кількість потенційних користувачів передбачається на рівні 5000-7000 дітей та підлітків на рік. Користування майданчиком безкоштовне.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребують подальшого фінансування.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".