Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Нова огорожа для СЗДО №219 ( Крок 1 ) Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
2110
Освіта

Стан огорожі навколо дитячого садка жахливий! Від нього навіть проблем більше, ніж користі. У багатьох місцях є дірки, зносилися кріплення секцій огорожі до стовпчиків. Колектив дитячого садка та батьки вже не мають сил та матеріалів на самостійне латання огорожі. Ми хочемо встановити нову огорожу та забезпечити кращий захист території дитячого садочку.

Бюджет
699 627 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Святошинський
Адреса
бульв. Кольцова, 7А, Святошинський район, Київ

Опис

Проблема

Огорожа стоїть вже декілька десятків років. Стан огорожі жахливий. Огорожа перебуває в незадовільному стані, а місцями і в аварійному.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Заміна огорожі, воріт, хвіртки з 2 сторін садочку (Крок1)

Ключові показники оцінки результату проекту

Забезпечення комфортних та безпечних умов перебування дітей на території ДНЗ, попередження проникнення сторонніх осіб та бродячих тварин.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Кована огорожа прослужить десятки років, порошкове покриття безпечне для дітей. Підвищиться рівень безпеки діток, знизяться випадки вандалізму на території ДНЗ, а також проникнення бродячих тварин на територію садочку. В цілому, покращення благоустрою ДНЗ

Бюджетна ефективність проекту

Модернізація закладу освіти

Інформація про інноваційність проекту

Сучасна огорожа з порошковим полімерним нанесенням. Порошкове полімерне покриття є екологічно чистим, як з точки зору технології нанесення, так і з точки зору експлуатації забарвленого виробу.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".