Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Відкритий фестиваль екстремального спорту «Kyiv Extreme Fest 2020» Неможливо реалізувати

Доданий
06.03.2019
Номер
2122
Спорт

Проведення масштабного фестивалю на Софіївській площі для любителів та професіоналів зі скелелазіння, батутного спорту та ін. Ознайомлення всіх гостей фестивалю з новим Олімпійським видом спорту. Розвиток активного спорту серед дітей, молоді та дорослих.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
455 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Шевченківський
Адреса установи/закладу, будинку
Володимирська вулиця, 20/1а

Опис

Проблема

Популяризація скелелазіння, батутного спорту та інших як спорту та активного відпочинку. Більшість людей вважає скелезазіння чимось важким та недосяжним. Скелелазіння стало Олімпійським видом спорту і в 2020 році вперше пройдуть змагання в рамках Олімпіади в Токіо, тому необхідно знайомити всіх з даним видом спорту. В Києві мала кількість відкритих масових фестивалів різноманітних видів екстремального спорту.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення такого фестивалю дасть можливість всім бажаючим ближче познайомитись з тим чи іншим видом спортом, пройти майстер клас, спробувати себе у різних дисциплінах та простежити за професіоналами своїх видів спорту у відповідних змаганнях. З іншого боку, гарним моментом для спортсменів є популяризація спорту, адже в рамках цього фестивалю можна провести масштабне шоу - змагання.

Ключові показники оцінки результату проекту

Ключовими показниками проекту є кількість людей які відвідає даний захід, та кількість спортсменів, які приїдуть на змагання з різних міст України та близького зарубіжжя.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Всі охочі зможуть безкоштовно спробувати себе в різних видах екстремального спорту.

Бюджетна ефективність проекту

Проект не викличе збільшення видатків бюджету та не потребує подальшого фінансування.

Інформація про інноваційність проекту

Скелелазіння вперше включено в Олімпійські ігри 2020 в Токіо.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Підготовка документації 2. Вихід на тендер 3. Заключення договорів з постачальниками 4. Організаційна робота по заходу 5. Проведення фестивалю 6. Відповідне звітування

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

немає

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".