Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Облаштування дитячого та спортивного майданчика у дворі буд.33/1 на вул.Гарматна На голосуванні

Доданий
26.02.2019
Номер
215
Комунальне господарство, енергозбереження

Забезпечення ігровим майданчиком дітей мікрорайону з метою організації безпечних умов перебування на свіжому повітрі, якісного проведення дозвілля з однолітками та батьками, для зміцнення організму дітей.

Бюджет
145 670 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Структурний підрозділ КМДА
Солом'янська РДА
Адреса
вул. Гарматна, 33/1, Київ

Опис

Проблема

Майданчик розташований у дворі будинку з дуже малою кількістю ігрових та розважальних зон для дітей. Занедбаний стан дитячого майданчика обмежує законне право дітей на гідне дозвілля та відпочинок. Відсутність сучасного, безпечного ігрового майданчика для дітей різного віку.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Реконструкція наявного дитячого майданчика, що відкидає проблему пошуку місця для створення нового ігрового та спортивного простору мешканців та їх дітей

Ключові показники оцінки результату проекту

Підвищиться рівень розвитку дітей. На дитячих ігрових та спортивних майданчиках діти можуть реалізувати свою фантазію, розвинути фізичні навики і уміння, а так само отримати перший досвід поведінки в колективі через ігри з однолітками. Сучасні матеріали, яскраві фарби, оригінальний дизайн ігрових елементів створюють атмосферу, що спонукає дітей до руху, ігор і самовираження на дитячому ігровому майданчику

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Загальнодоступний дитячий ігровий та спортивний майданчик являє собою місце реалізації фізичних потреб дитини, місце духовного і інтелектуального контакту, де через ігри відбувається процес пізнання навколишнього світу. Особливо істотне значення дитячі майданчики мають в мікрорайонах великих міст, де діти відірвані від природи. Виникає необхідність створення загальнодоступних майданчиків для всіх соціальних груп дітей, де життя дитини заповнюється ефективним розвитком.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації проекту є потреба у підтримці елементів дитячого ігрового майданчику в належному стані.

Інформація про співфінансування

Проект повністю фінансується з коштів Громадського бюджету

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".