Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Мультимедійний лінгафонний кабінет "СМАРТ" для учнів школи №285 Реалізований

Доданий
26.02.2019
Номер
217
Освіта

Проект передбачає встановлення у школі №285 мультимедійного лінгафонного кабінету, обладнаного сучасним комплексом звукотехнічного, мультимедійного, акустичного обладнання та програмного забезпечення для ефективного вивчення іноземних мов та створення умов комунікативного середовища з урахуванням індивідуальних потреб учнів під час уроку.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
631 734 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Галина
Галина Мартиненко
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Полярна, 8В

Опис

Проблема

У сучасному світі дуже важливо отримати ті знання, які близькі до міжнародних і сформують особистість кожного школяра у руслі перспективних можливостей і умінь. Сучасне обладнання дасть змогу розвивати інтерес школярів до вивчення іноземних мов, зробить процес навчання незвичним, захопливим, допоможе підтримувати постійне зацікавлення дітей предметом. Реалізація даного проекту сприятиме формуванню сучасного компетентного учня та випускника у багатонаціональному та багатомовному Європейському середовищі. Даний проект також відповідає концепції “Нової української школи”, в якій велика увага приділяється вивченню та вільному володінню іноземними мовами і сприятиме освоєнню навичок аудіювання, читання, діалогічного та монологічного мовлення на уроках.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Задля досягнення мети пропонується створити на базі кабінету іноземних мов лінгафонний кабінет, який обладнаний ноутбуками учня, вчителя зі спеціальним програмним забезпеченням, мультимедійним проектором та інтерактивною дошкою. Цей проект допоможе учителеві підходити до викладання іноземної мови з урахуванням індивідуальних особливостей та можливостей учня. Спеціально розроблені програми дозволять кожному учневі виконувати окремі завдання різних рівнів володіння мовою. Учні зможуть робити звукозаписи своєї мови, розуміти свої помилки та виправляти їх. Сучасний лінгафонний кабінет дозволить підвищити ефективність учбового процесу, забезпечити високу мотивацію учнів, позбавитись мовного бар'єру у спілкуванні.

Ключові показники оцінки результату проекту

1.Підвищення рівня мотивації учнів. 2. Освоєння навичок аудіювання учнями. 3. Подолання мовного бар'єру. 4.Особистий підхід у вивченні мови за рівнем, а не програмою. 5.Підвищення рівня знань з іноземної мови.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект буде корисним для учнів, педагогічного колективу і громади.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування. Закладений в бюджет проекту 20% від вартості для упередження здорожчення техніки.

Інформація про інноваційність проекту

Модернізація матеріально-технічного оснащення робочих місць вчителів та учнів дасть можливість використання новітніх цифрових технологій у вивченні іноземних мов, як під час групових, індивідуальних так і фронтальних форм робіт.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Замовлення та придбання обладнання та меблів. 2. Підведення швидкісного доступу до інтернету. 3. Встановлення та налаштування обладнання та меблів. 4. Початок експлуатації лінгафонного кабінету.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Здорожчання комп'ютерної техніки та матеріалів більш ніж на 20% від закладеної в бюджет суми вартості проекта.

Фотографії

Експертна оцінка

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".