Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Краніотом для нейрохірургічної операційної Брав участь

Доданий
26.02.2019
Номер
218
Охорона здоров'я

Апарат дає можливість виконувати трепанацію черепу за ургентними показами. Його наявність дозволяє чітко та швидко формувати кістковий дефект (клапоть).

Бюджет
1 095 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Загальноміський проект
Адреса
Братиславська вулиця, 3, Деснянський район, Київ

Опис

Проблема

Прискорення етапу нейрохірургічного доступу в переважній більшості оперативних втручань є вирішальним для збереження життя пацієнта.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Апарат дає можливість виконувати трепанацію черепу за ургентними показами до оперативних втручань. Переваги його використання у швидкому та чіткому за розмірами формуванню кісткового клаптю. Виконання трепана пилок Джиглі суттєво подовжує та ускладнює етап доступу та забруднює операційне поле.

Ключові показники оцінки результату проекту

Використання апарату суттєво зменшить час оперативного втручання, операційний травматизм, кістковий дефект кісток черепу та тривалість післяопераційного періоду.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги працює ЦІЛОДОБОВО - 24/7/365! - дорослі незалежно від адреси реєстрації, громадянства, релігійної конфесії

Бюджетна ефективність проекту

Своєчасне лікування, зменшення терміну непрацездатності, економія бюджетних кошт на оперативне втручання, ліки, харчування, ліжкодень.

Фотографії

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".