Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Новий майданчик для ДНЗ 664 Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
2185
Освіта

Придбання та облаштування спортивного майданчика сучасним покриттям, елементами для фізичного розвитку, активного дозвілля дітей

Бюджет
481 984 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Оболонський
Адреса
вул. Північна, 4Г, Київ

Опис

Проблема

Під час будівництва не було враховано необхідність дітей у фізичному вдосконаленні через форми роботи, які доцільно проводити на вулиці: спортивні ігри, які, на сьогоднішній день, передбачені освітніми програмами для дітей від 2 до 7 років, заняття з фізкультури, які найбільш ефективні на свіжому повітрі.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для проведення повноцінної, ефективної роботи з фізичного розвитку дошкільників необхідно використовувати різноманітні сучасні форми і методи роботи з дітьми.

Ключові показники оцінки результату проекту

Основним показником результативності та необхідності даного проекту є заохочення дітей до занять спортом, зміцнення та збереження здоров’я кожної дитини, пропаганда здорового способу життя серед дошкільників та їх батьків, що стане передумовою зростання щасливої, здорової нації.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

На спортивному майданчику планується проведення освітньої роботи з фізичного виховання з дітьми, що відвідують дошкільний заклад

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації проекту об’єкт потребує догляду та технічного обслуговування

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

1. Підготовчі роботи. 2. Ремонтніі роботи для укладання штучного покриття, встановлення спортивного обладнання та огорожі. 3. Монтаж штучного покриття, спортивного обладнання, огорожі.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".