Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Оснащення кабінету робототехніки (STEM-освіта) наборами LEGO education в спеціалізованій школі № 247 Брав участь

Доданий
26.02.2019
Номер
219
Освіта

Придбання обладнання та навчання викладачів для впровадження інноваційних методів навчання в освітньому процесі школи (SТЕМ-освіта) для залучення учнів до вивчення комп'ютерних і природничих наук, технологій та інженерії. Проведення проектної, дослідницької і експериментальної роботи з учнями на сучасному обладнанні, створення гуртків робототехніки у спеціалізованій школі № 247.

Бюджет
597 512 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Тетяна
Тетяна Вишневська
Район
Деснянський
Адреса
вул. Миколи Закревського, 37Б, Київ

Опис

Проблема

Відсутність у школі матеріально-технічної бази для ефективного впровадження STEM-напряму у навчальному процесі. висока вартість навчання у приватних школах робототехніки обмежує доступ дитини до нових знань та навичок

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Забезпечення школи потрібним обладнанням і навчання педагогів створить умови для розвитку зацікавленості учнів до вивчення природничо-математичних наук, технологій і інженерії, дозволить створити безкоштовні гуртки на базі комунальної школи, проводити проектну і дослідницьку роботу з учнями, приймати участь у робототехнічних фестивалях та змаганнях

Ключові показники оцінки результату проекту

STEM – це сучасна освітня програма, яка базується на вивченні науки, технологій, інженерії та математики, а також їх поєднанні та можливостях прикладного застосування у повсякденному житті. Набори та методичні матеріали LEGO® Education дозволяють успішно реалізувати таку програму. Цей проект сприятиме формуванню компетентності учнів у природничих науках, технології та інженерії, а також вміння працювати у команді та ведення науково-дослідної діяльності.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Сучасна реформа в освіті та концепція Нової української школи впроваджують інтегроване та проектне навчання з метою формування цілісного уявлення про світ. Така ідея може бути успішно реалізована за допомогою даного проекту, який надасть учням школи (понад 800 дітей) доступ до STEM-освіти: залучить учнів у проектну діяльність, створючи стійкий інтерес до природничо-математичних наук та інженерії. Проект розрахований на навчання учнів 1-11 класів.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує додатково фінансування

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".