Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Наземні пішохідні переходи для ЛТ та Театральної Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
2197
Дороги, транспорт

Дооблаштування світлофорів для пішоходів та організація наземного пішохідного переходу на перехресті вул. Б.Хмельницького/Пушкінська та на пл. Л. Толстого. Поліпшити пішохідну з’єднаність та привабливість центральних вулиць для пішоходів та маломобільних груп населення.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
900 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
Богдана Хмельницького вулиця

Опис

Проблема

Підземні переходи є наслідям та моветоном тоталітарних режимів, і в розвинутих містах є поганою ознакою розвитку міського середовища та відношення до людей, особливо до маломобільних груп населення. Перехрестя в центрі, яке щодня проходять тисячі людей мають бути зручнішими. Потреби долати сходи, як бар’єри, якщо вам не потрібно в метрополітен чи брудні переходи - насправді немає.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

В межах створення безбар’єрного та дружнього для людей центральних вулиць міста, пропонуємо облаштування наземних переходів для пішоходів через перехрестя 1) Б. Хмельницького- Пушкінська та 2) на площі Льва Толстого. Київ, кияни та гості міста заслуговують на зручну інфраструктуру.

Ключові показники оцінки результату проекту

Кількість пішоходів та маломобільних груп населення яким буде комфортніше пересуватись містом, зміна культури і ставлення до людини та її гідності.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Люди з дитячими візочками, маленькі діти та люди похилого віку, люди з інвалідністю або тимчасово маломобільні, з важкими предметами, травмовані та абсолютні здорові без зусиль та бар’єрів зможуть швидше та зручніше долати відстані не спускаючись під землю

Бюджетна ефективність проекту

Утримання об’єктів в належному стані

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Розробка проектно-кошторисної документації. 2. Закупівля необхідного устаткування 3. Коригування світлофорних циклів на існуючих світлофорах для автотрафіку, 4. Монтажні роботи з встановлення світлофорів на існуючих опорах. 5. Нанесення дорожної розмітки та знаків

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутність політичної волі чиновників, В результаті проекту виявлення потреби в додаткових надвитратах

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".