Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Юним артистам НВК № 143 - якісний звук! Брав участь

Доданий
26.02.2019
Номер
220
Освіта

НВК №143 є скарбницею юних талантів, де діти розвивають свої творчі здібності, працює чимало гуртків, проводяться різноманітні конкурси та концерти. Нажаль багато років концертна апаратура не мінялась. Нова концертна апаратура дасть можливість дітям повноцінно займатися, професійніше виступати, ще краще проводити культурні заходи на сцені гімназії.

Бюджет
577 212 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Структурний підрозділ КМДА
Оболонська РДА
Адреса
вул. Богатирська, 2Б, Оболонський район, Київ

Опис

Проблема

Створення сучасного освітнього простору, залучення здобувачів освіти до повноцінного позашкільного життя

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Закупівля звукового обладнання для актової зали школи, що в майбутньому дасть можливість виховувати естетично-розвинену, талановиту та креативну молодь.

Ключові показники оцінки результату проекту

Забезпечення повноцінного дозвілля для 1070 учнів НВК № 143, шляхом оснащення актової зали сучасною та якісною звуковою технікою

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Оновлення звукової техніки надасть можливість проводити для учнів НВК №143, учнів Оболонського району різноманітні культурно-масові заходи, що сприятимуть розвитку талановитої молоді, вихованню патріотизму, дасть можливість знаходити та розвивати нові таланти

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребує додаткового фінансування

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".