Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Відкрита школа технологій для медіа Реалізований

Доданий
06.03.2019
Номер
2203
Освіта

Відкрита школа технологій для медіа - проектна школа, яка дає змогу отримати теоретичні та практичні навички в аудіо та відео монтажі й операторському мистецтві. Результатом отриманих знань буде створення соціально-корисних медіа проектів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
104 585 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди

Команда проекту

Локалізація
Загальноміський проект

Опис

Проблема

Відсутність доступної можливості для жителів міста створити якісний медіа проект з соціально важливої теми, та недостатня кількість досвідчених спеціалістів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Надання сучасних медійних знань, можливість реалізації власних медійних проектів із соціально важливих тем, шляхом створення проектної школи. В рамках якої 49 учасників протягом терміну навчання прослухають 18 лекцій за напрямком аудіо та відео монтажу, операторського мистецтва та відвідують 18 практичних занять, на яких навчають працювати у спеціальних програмах та застосовувати отримані навички, необхідні для реалізації власних проектів.

Ключові показники оцінки результату проекту

49 учасників проектної школи, відібраних, за допомогою конкурсу мотиваційних листів 7 створених соціально-корисних медіа-проектів 36 занять

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Поширення знань у безоплатній формі, розвиток громадянського суспільства, створення соціально-важливих медіа проектів, привертання додаткової уваги до соціальних проблем.

Бюджетна ефективність проекту

Постійний пошук нових джерел підтримки проекту, як фінансових так і нефінансових.

Інформація про інноваційність проекту

Навчальна програма надасть змогу оволодіти останніми сучасними знаннями для реалізації власних соціальних проектів.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Створення навчальної програми; Пошук викладачів; Піар компанія заходу; Набір учасників; Запуск та проведення школи; Реалізація проектів учасників;

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент суспільних комунікацій ВО КМР (КМДА)

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".