Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Облаштування дитячого майданчику ДНЗ №476 Брав участь

Доданий
26.02.2019
Номер
224
Освіта

ДНЗ №476 був збудований в 1969 році. З часом майданчики прийшли в незадовільний стан та частково чи повністю зруйновані, тому виникла потреба в нових сучасних майданчиках, які були б не тільки цікаві, але й сприяли фізичному розвитку дитини. Нові ігрові елементи,заміна піску і благоустрій на майданчиках нададуть змогу дітям активно розвиватися і цікаво проводити час на свіжому повітрі.

Бюджет
399 993 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Олена
Олена Скарбовенко
Район
Солом'янський
Адреса
вул. Ушинського, 10, Київ

Опис

Проблема

ДНЗ №476 був збудований в 1969 році. За роки експлуатаціі жодного разу не була проведена модернізація дитячих майданчіків. З часом майданчики прийшли в незадовільний стан і стали небезпечними для дітей. З цією метою необхідно створити сприятливі умови для спільної активної рухової та ігрової діяльності дітей під час прогулянок на свіжому повітрі. Більшість елементів дитячих ігрових майданчиків стала практично непридатною до використання, є фізично зношеними та морально застарілими . Це не відповідає нормам сучасного розвитку дитини та не дає дітям змогу активно розвиватися і цікаво проводити час на свіжому повітрі. Сьогодні в закладі працює 6 груп, які відвідують понад 120 дітей.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Заміна старих дитячих споруд на сучасні нові ігрові майданчики. Нові ігрові елементи, заміна піску і благоустрій на майданчиках зроблять гру дітей на вулиці більш цікавою і корисною, а садок - більш привабливим для відвідування його дітьми.

Ключові показники оцінки результату проекту

Безпека та фізичний розвиток дітей дошкільного віку .

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Вихованці ДНЗ №476 ,педагогічний колектив

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".